Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen hülyék a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hülyék a férfiak (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

Nem írok semmit, inkább linkelem a cikket. Szerintem minden szava igaz és nem értem, miért van ennyi buta ember, hogy nem jut ez el az agyáig...


[link]


2017. júl. 5. 05:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

"Pont az ilyen csajok tárgyiasítják önmagukat. Ismerem a fajtát, többek között a feleségem is ilyen. Képzelheted milyen jó kapcsolatban élünk."


Akkor minek élsz vele?Ez csakis a te sarad.Téged is minősít, ha ilyen emberrel vagy.

2017. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők is ugyanolyan ostobák...
2017. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
tényleg. meg még ennél is hülyébbek. már amelyik. lehet duzzogni lol
2017. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Kereslet, kinalat.


Lehet itt r*b*ncozni, de ezt szerintem a ferfiak okoztak maguknak. Mindig az volt a legjobb no, akivel aztan barmit, barmikor. A kicsit erzelmileg es szellemileg labilis holgyek, persze, hogy ezt az utat valasztjak mert viszonylag jol jonnek ki belole.

Ha a ferfiak neha az agyukkal is gondolkodnanak es mondjuk visszautasitanak egy ilyen megtevedt csajszit, lehet , hogy az elgondolkozna magan. De hat ez szep kis utopia.

Csak akkor nem kell szidni szerencsetleneket, amikor a ferfiak meg ilyen szempontbol baromi alszentek. :D

2017. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Estádio de Felchút ***** válasza:
67%

Ezt a szenteskedő Évát is megdughatná már valaki, mert minden sorából árad a fájdalmas péniszhiány.

A normális, jóérzésű FÉRFIAK nevében írom, hogy a szőröstalpú zsiráf román édes anyját annak, aki így beszél a férfiakról. Köszöntem.

2017. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen vérfeminista írásokat csak ezen az oldalon látok, nem is tudom minek járok ide föl:D, valahogy elég eltorzult értékrendje van az itteni nőknek. Tudom, hogy másik oldalról van ez a cikk, csak gondolom nem véletlenül került fel ide, meg ez az Éva is itt éli ki magát valőszínűleg.
2017. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%

Na ezek a tanácsok aztán baromi hasznosak :D. Persze van velük egy kis gond:


1.: Tetszik vagy nem, a nők mindig szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal, akiket nők vesznek körül ( ennyi nő nem tévedhet, a pasi biztosan tud valamit). Ha megtörténik az, hogy a pasi "csődöt mond" és a csaj ezt elmondja a barátnőinek ( bár tudjuk, hogy ilyet ők sosem tesznek, mert nem olyan bunkók ám mint a pasik :D ), akkor mi van? Kiesett max. 5 lány a felhozatalból.


2.: Ebben van igazság, persze egyenlők vagyunk, tehát nyugodtan alkalmazható az "amilyen a mosdó, olyan a törülköző" szemlélet. Vagy nem?


3.: Ebben egyetértek.


4.: De bizony azért rakja ki, illetve a többi lánnyal való versengés miatt. A meleg ehhez csak alibit biztosít.


5.: Ez igaz.


6.: A véleményhez mindenkinek joga van. Ha sok lányt ribinek gondol valaki, ahhoz is. De ne legyünk álszentek, az ilyen helyekre nem házastársat keresni mennek sem a csajok sem a pasik.


7.: De, ő is hibás! Ha egy parkban ott hagyok 1 millió forintot egy pénztárcában jól látható helyen és azt valaki elviszi, akkor én is hibás voltam, hiszen nem voltam elég óvatos. Ettől persze a tolvajnak nem volt joga elvenni, de nekem meg lehetett volna annyi eszem, hogy vigyázok rá. Vannak íratlan szabályok, amiket betartva nem lehet gond, csak hát ugye ezeket olyan buli nem betartani.


8.: Igaz


9.: Ez is igaz.


10.: Ha egy "normál" randin mondjuk meghívom egy üdítőre vagy fagyira, akkor már fizettem is érte, tehát nem vagyok elég férfi? Vagy hol van az az összeghatár, ami alatt még figyelmes vagyok, felette viszont már fizettem a csajért?


+1: Valaki, aki kihasználta a kínálkozó lehetőséget, nem több és nem is kevesebb.

2017. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2017. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én sok pontjában látok igazságot a cikknek, de sok pontjában sztem iszonyat hülyeség.


Pl. ez a mikor vagy menő... Sajnos nem attól kifejezetten menő az ember a haverok körében, ha rendes. Főleg fiataloknál.


Meg ha az miért gáz, ha vki elmondja a véleményét a Sound-os csajokról? Jó, ha ő megy oda, és ezeket a csajokat próbálja befűzni, aztán sértettségből mondja ezt, ha lekoptatják, az tényleg gáz, mert érdekes, amíg nem utasította vissza, addig jó lett volna? De ezen kívül mindenkinek meglehet a véleménye mindenről. És ha vki jár a Soundra, de nem csajozna, akkor ne járjon oda, ha ez a véleménye pár egyedről? Én is voltam kinn a Szigeten, rengeteg drogos alkeszt láttam, megvan róluk a véleményem, ettől még nem mehetek ki megint, vagy mi van?


Amivel egyetértek: az erőszakra NINCS kifogás és megmagyarázás, az az erőszakoló hibája és bűne. Magatehetetlen nőt nem dugunk, és a szexis öltözködés vagy az adott férfi szerint ribis viselkedés sem indok arra, hogy vkit megerőszakoljunk. Még ha azért is öltözködik úgy, mert aznap este dugni akar, de hadd ő válassza már ki, hogy kivel.

2017. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19: "Amivel egyetértek: az erőszakra NINCS kifogás és megmagyarázás, az az erőszakoló hibája és bűne."


Egyértelmű, szerintem ez nem is kérdés. Viszont ha a csaj tehet a magatehetetlenségéről (önszántából issza le\lövi be magát), akkor ő is hibás.


Szexin akar öltözködni? Kihívóan akar viselkedni? Esetleg tudja, hogy finoman szólva jól akarja érezni magát az este? Semmi gond, csak akkor legalább pár barátnő vagy inkább haveri kör társaságába tegye, akik behúzzák a vészféket, ha ő már képtelen rá, nem biztatják, aztán utólag meg mossák a kezeiket.


Persze van olyan is, amikor a csaj esetleg emlékszik az előző estére, akarta is a dolgot, csak utólag megbánta. Ilyenkor is sokan hajlamosak erőszaknak beállítani a dolgot, pedig ez egyáltalán nem volt az, hiszen közös beleegyezéssel történt. Utólag ezt hogy bizonyítod be akár egyik akár a másik oldalról?


Mindenki felelősséggel tartozik magáért, ha a saját hibájából kerül kiszolgáltatott helyzetbe, akkor az ő hibája is. Ha éjjel egy sötét sikátoron egyedül sétálgatsz és kirabolnak, az a te hibád is, mivel számítanod kellett volna rá. Persze ettől a rablónak semmi joga nem volt kirabolni, csak hát utólag már késő gondolkodni, és attól, hogy elméletben nem tehetsz róla még nem kapod vissza a pénzed.

2017. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!