Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen hülyék a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hülyék a férfiak (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

Nem írok semmit, inkább linkelem a cikket. Szerintem minden szava igaz és nem értem, miért van ennyi buta ember, hogy nem jut ez el az agyáig...


[link]


2017. júl. 5. 05:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
értjük, értjük. a lányok ártatlan jólelkű kisangyalok míg a férfiak szemét disznók megint mint minden ilyen cikknél. azt meg hogy én sokkal több gerinctelen szemétláda lányt ismerek mint férfit csak hallucinálom.
2017. júl. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ami azokon a fesztivàlokon van,az alapból egy fertő.jó érzésű ép ember nem megy olyan helyre és akkor nincs baj.
2017. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Vannak olyan nők, akiket nem annyira zavar az ilyen viselkedés, nyilván ők vannak kevesebben. Ha férfiaknak még egy jelentős része azt gondolhatja ha semmibe veszi a nőket azzal sikert érhet el náluk.


De kérdező, nem mind vagyunk bunkók a nőkkel. Hiszed vagy sem többen vagyunk azok akik tisztelnek titeket, mint akik nem.

28/F

2017. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Aha, értem. Tehát a gonosz bloggerek, vloggerek, meg úgy általában a soundos ribikről véleményalkotók és a nőknél sikertelen hapsik szokták bedrogoztatni és megerőszakolni a lotyókat ezen a dugófesztiválon. Jó nagy idióta, aki a cikket írta. Látott ő már egyáltalán dílert? El is képzelem a cikkíró gondolatait, hogy szerinte a szódásszifon szemüveges, kocka vérpistikék kábszizzák be Soundon a jobbnál jobb nőket. 😂
2017. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Na jól van, őszinte leszek. Nem akarok ítélkezni, de aki cikkeket olvas és következtetéseket von le belőle félredobva azt, amit tapasztal a val életben, sőt még ha ugyanezt is lássa egy két helyen a kinti világban is, eltekintve a kis fejecskéjétől, az bizony egy szűk látókörű éretlen személy. Igen, rád gondolok.
2017. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen "férfiak". Csak az a baj tudod, hogy a normális, figyelmes férfiakat a nők rendszerint úgy koptatják le, mint a fittyfiritty. Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos főleg a tizen-huszonéves korosztályban túlnyomórészt ez a jellemző. Aztán meg rimánkodnak, hogy minden pasi hülye, meg disznó meg anyámkínja...
2017. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de azon tűnődtem, hogy Sz.É vajon azok közé tartozik-e, aki cumiért cserébe sem kapnak ingyen bérletet?
2017. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Beszélj úgy mint egy úrinővel? Sokan olyan filléresek hogy még el is hinnék magukról, aztán meg még inkább tenné az eszét:D


Bedrogozod/leitatod... Hát azért sok lány van akinek nem kell a piájába nyomni a ginát, hanem benyomja ő az extasit, meg a vodkából az asztal alá iszok sok férfit.


Úristen:DD

4, pont.. nem azért rakja ki a mellét hogy kellesse magát hanem hogy ,,így hűtse"... Azért mi van ha kint 10 fok van az épületben meg köldökig ki van vágva a dekoltázs?:D Amúgy... azt meghagyta hogy mi van ha tényleg ku-aságból csinálja, de akkor ugye MI VAN?!:D


7. pont:D Ha ő leissza magát és drogozik aztán k.r fűvel fával még a pasik hibája:D


Gyalázat:D

Persze a hogyan ne legyél ,,rib-nc/hülye tyúk" férfi írótól nem hangzik el:D

2017. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

"Egy nő nem feltétlenül azért rakja ki a melleit meg a fenekét, mert meg akarja dugatni magát...."


Á, dehogy! :DDDDD

2017. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Elolvastam a cikket, úgy felidegesítettem magam rajta, ne tudd meg.

"...hogy az a menő, ha tisztelettel beszélsz a lányokkal..." - próbáld csak meg, észre sem vesznek, átlépnek rajtad. A menők sértegetik a "nőket", beléjük rúgnak, ettől csak még menőbbek lesznek. Ez egy ilyen világ, Éva!

"Beszámíthatatlan nővel szexuális kapcsolatot létesíteni, kvázi nemi erőszaknak minősül..." - hagyjuk ezt a liberális fasságot, Évike! Az szendeszüzek akiket csak droggal lehet rávenni, nem a Soundra járnak.

"Ha a haverok előtt akarsz menőzni, akkor ne drogozz!" - Próbáld csak meg azt a fos zenét tudatmódosítók nélkül elviselni...

"Ha a haverok előtt akarsz menőzni, akkor ne tárgyiasítsd a nőket!" - Pont az ilyen csajok tárgyiasítják önmagukat. Ismerem a fajtát, többek között a feleségem is ilyen. Képzelheted milyen jó kapcsolatban élünk.

2017. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!