Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Nők. Ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nők. Ha lenne egy olyan párotok, aki 400 nettót keres mérnökként, de minden este sakál részeg és szidalmaz titeket, hogy mennyire nem vagytok jó nők, de ti rettentően szerelmesek vagytok belé, akkor vele maradnátok?

Figyelt kérdés
Mert sok ilyet tudok. Sőt. Az ilyen pasi verte is a nőt, de mivel ő volt a családfenntartó, a nő csak 70 et kapott, és volt gyerek is, így a nő nem vált el.
2017. júl. 2. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjuk már ezt a 400 nettónál sorba állnak a nők a pofonért, annyira vágynak a pénzre hülyeséget. Többet keresek ennél, nem verek nőket, ünnepnapon iszom csak,és egyedül vagyok. Aki hagyja, hogy ilyen párja legyen az piszkosul nem a pénz miatt teszi.
2017. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 20 voltam akkor nyeltem le utoljára minden szart pasitól csak azért mert 'szerelmes voltam'. Ma már biztos nem tenném.
2017. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van alázásra trenírozva, a nettó 400ezres fizetés ennek csak egy része. Ebben az esetben a férj módszeresen leépíti a felesége önbecsülését, míg végül a nő a verést ia jogosnak érzi. Nehéz ebből kilépni, főleg ha gyereket is vállaltak közösen, sok lesz a visszatartó erő, ezek között a legerősebb az értéktelenség érzése. Nem annyira egyszerű ez, hogy hülye vagy, ha ezt vagy azt hagysz egy nettó négyszázat kereső embernek. Nem árt a jelenség mögé nézni.
2017. júl. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

A gyk-s világban egy nő sem állna le ilyennel, mert mind egy angyal.

A valóságban még el sem végeztem a mérnökit, de minden 3.-4. csaj meghallja, hogy mit tanulok és pár perc alatt térdel, miközben tajparaszt vagyok.

2017. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen, pont ahogy írod! Minden nő egy utolsó, pénzéhes kapcarongy, aki képes havi nettó 400 ezres fizuért hagyni, hogy a mérnök pasija a sz.art is kirugdossa belőle!


Matek hogy ment?

Két felnőtt, plusz egy gyerek, az három fő. Ugye? 400+70=470 ezer havonta. Ugye? Plusz családi, 14 ezer. Semmivel se élnek jobb színvonalon, mint ahol 240-et kapnak mindketten egy gyárban, plusz a családi. Szóval nem hiszem, hogy a 400 ezres nettótól ennyire hasra kell esni. De ha csak a férfi dolgozik, akkor két gyerekkel már kevés is!

2017. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15: A matek semmit sem változtat azon, hogy sok az idióta.
2017. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem lenne ilyen párom. Nekem is van keresetem, el tudom tartani magam, semmi szükségem mas pénzére. Aki bántalmazó ember, kereshet bármennyit, hajítanám ki, mint azt a bizonyos macskát.
2017. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ítélkezni könnyű, aki ilyen kapcsolatban van, nem a pénz miatt van benne, ugyanis ha az lenne az egyetlen ok, nem hagyná magát bántalmazni, ugyanis bármikor találhatna másik pasit, és ő is bármikor kereshet többet 70-nél akár gyártósoron is vagy bolti eladóként, tudom is én. Szóval ugyanazt a pénz amit mos, simán megkereshetik egy átlag keresetű pasival együtt.


Annak hogy valaki egy bántalmazó kapcsolatban benne ragadjon, komoly lelki okai vannak. Szóval kérdező, a válaszom az hogy én ilyen emberrel nem is alakítanék ki kapcsolatot, ezért bele sem kerülnék ilyen helyzetbe. De én jó emberismerő vagyok, és nem lehet a lábamról levenni semmilyen simlis dumával, udvarlással.

2017. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17. vagyok: ilyen emberbe nem is tudnék szerelmes lenni. Fizikai vonzalom meg, az, hogy a külseje bejön, számomra bőven nem elég párkapcsolathoz. Igazi szerelemhez nekem lelki kapcsolat kell, az, hogy a személyiségét tudjam szeretni

22/L

2017. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nem.

Mert kvára mindegy, kit mennyire szeretek, magamat úgyis jobban szeretem. És nem vagyok hajlandó ilyesmit eltűrni.


Mondjuk nem ilyen egyszerű a dolog, ha valaki anyagilag függ a másiktól, esetleg családjuk is van együtt.

2017. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!