Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Nők. Ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nők. Ha lenne egy olyan párotok, aki 400 nettót keres mérnökként, de minden este sakál részeg és szidalmaz titeket, hogy mennyire nem vagytok jó nők, de ti rettentően szerelmesek vagytok belé, akkor vele maradnátok?

Figyelt kérdés
Mert sok ilyet tudok. Sőt. Az ilyen pasi verte is a nőt, de mivel ő volt a családfenntartó, a nő csak 70 et kapott, és volt gyerek is, így a nő nem vált el.
2017. júl. 2. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2017. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez nekem már ott megbukna hogy nem tudnék egy ilyen emberbe beleszeretni.

A pénzt meg lesz@rom

2017. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Nope
2017. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%

Nem is kell hogy szerelmes legyen a nő.

Bőven elég neki a 400 nettó, és alapállásban van a szája mindig.

Mosfőztakarít,tudja a dolgát.

A szerepek akkor borulnak, ha a nő is kispénzű meg a pasi is.

na akkor szokott előjönni a feminizmus, meg egyenjogúság, meg kitudja még mi és az asszony előlép házisárkánnyá.

2017. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Megvárnám még seggrészegre issza magát, majd "véletlenűl" kiesne az erkéjen! Amúgy meg nem...nem lennék együtt ilyen féreggel.
2017. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát na. Ismertem egy ilyet, ahogy az első is leírta. 350-400 at kapott a 40-es férfi, a nő meg csak 70 et. Volt vagy van egy nagyon szép lányuk, a feleség is gyönyörű. A férfi kb mint egy rossz 50-es, sörhassal, full kopasz, nem néz ki túl vonzóan. Minden nap matt részeg volt, és minden 3. este felpofozta az asszonyt. De a nő nem vált el, eltűrte neki sok-sok éven át. Azóta nem tudom mi a helyzet.
2017. júl. 2. 23:13
 7/23 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtam az 51.-ben ugyan úgy kéne mindennemű kattogás nélkül menekülni, akár egy töltött fegyver esetében.

30/f

2017. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

velem nem fordulna elő

gyerekem sincs és nem is 70-et keresek és az ilyen pasi már az ismerkedés alatt kibukik

2017. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele. Főleg, hogy kb. ennyit keresek és én is mérnök vagyok. Tanulni kéne, és nem kiszolgáltatva lenni másoknak.
2017. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Az ő pénze nem az én pénzem. Semmi közöm hozzà.

2. Soha nem lennék együtt egy alkoholistàval. Ha a kapcsolat későbbi időszakàban lett az és nen akar ezen vàltoztatni, kiàbràndulnék belőle és otthagynàm.

3. A lelki bàntalnazàst nem tűröm senkitől ( ahogy a fizikait sem) szóval ha ilyen lenne, lelépnék. Nem tudnék ilyen emberbe szerelmes lenni. Plusz a màrtírkodàs nem stílusom, semmiképp nem maradnék vele.

2017. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!