Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások lennének női részről?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek magam mellé, akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért, megbízható, lehet vele tervezni, mindenkinek megadja az alapvető emberi tiszteletet, illetve igényes a külsejére.

Nekem ez így nem tűnik soknak, de úgy vettem észre, hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban.


2017. júl. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Gondolom egy karrier építő asztalos nem szimpatikus. (?)
2017. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

"Ennek ellenére nem jutna eszembe ilyeneket irkálni: "de hogy sértve érzitek magatokat és olyan dolgokat gondoltok minden szó mögé, ami a saját "áldozatszerepeteket" igazolja, arról én nem tehetek." Áldozatszerepről nem beszélt itt senki, csak biztosan elolvastad valamelyik önfejlesztő, motivációs könyvben, hogy van ilyen, és azonnal próbálod rájuk aggatni. Én is olvastam ilyeneket, de bevallom, hogy ez a rész nem tetszett. Attól, hogy valaki nem mindenre vigyorog, hanem a negatív dolgokat negatívan is reagálja le, még nem lesz egy önsajnáltató senki, csupán egy normális ember, aki nem próbálja meg átverni önmagát. "


Félreérted. Mindössze arról van szó, hogy már megtanultam ezen az oldalon, hogy akármit csinálsz párkereső nőként, te vagy a hibás. Érdekel mivel foglalkozik a férfi? Biztos a keresete érdekel, nem az érdeklődése és hogy mivel tölti a hétköznapjait. Nem akarsz olyannal lenni, aki még magát sem tudja fenntartani? Megint csak a pénzre hajtasz, szegény férfiak... Igen, ők a nők elvárásainak áldozatai első körben, szerintem magad is látod, hogy nem az a feltételezésük elsőre, hogy te is azt nyújtod, amit elvárnál, csak rá akarsz akaszkodni valakire. Semmi negatívat nem írtam le addig a pontig, míg nem támadtak.

És igen, akiben ez az össz-vissz 4 dolog nincs meg, azzal én nem tudok együtt lenni, nem tudnék vele egy életet leélni, családot alapítani, így igenis, párkeresés szempontjából nálam ők elbuktak, ahogy én is elbukok ezért vagy azért egy csomó embernél.

2017. júl. 1. 14:01
 33/41 A kérdező kommentje:
#31 Ha nem azért asztalos, mert nem volt jobb ötlete, hanem mert ezt szereti csinálni, vannak vele tervei, akkor abszolút semmi bajom vele.
2017. júl. 1. 14:02
 34/41 anonim ***** válasza:

"mert nem volt jobb ötlete"

:D

2017. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Interferencia ***** válasza:
Nem nagyok, én is sok ilyet ismerek, magamat is ilyennek tartom. Bár ahogy felmerült, ezek szubjektív szempontok, lehet, hogy te pl. igénytelennek gondolsz, mert nem hordok márkás ruhákat (felesleges pénzkidobásnak tartom).
2017. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

Annyit fűzök még hozzá, hogy meg van a végzettséged bizonyára nem büfészak ráadásul piacképes. Ebből az következik, hogy 1 nem vagy hülye, 2 nem vagy/leszel rászorulva senkire anyagilag, 3 komoly vagy.

A kérdésed viszont..."Ezek nagy elvárások lennének női részről?" Itt kérdés közben villantasz egy puncit, ok tudjuk a nemed.

"Olyan férfit keresek magam mellé...." Tisztázod az igényeid, ez is rendben, nem magasak.

"Nekem ez így nem tűnik soknak, de úgy vettem....." itt felmerül az igény arra, hogy mik is a te értékeid mert ebben a szakaszban van a női oldalon egy punci, férfi oldalon egy kuki +a pár dolog amit írtál. Érzed ugye, hogy ezen a ponton merre billen a mérleg ? Egyensúlyban köttetik üzlet, jelen árfolyamon úgy tudom egy punci egy kukit ér. Okos nő vagy, biztos vagyok benne, hogy tudod. Egyetemre én is jártam, nem mondták sem előadáson sem gyakorlaton, hogy egy értékes nő goldiggerként próbálkozzon/állítsa be magát. Tényleg nem bántásból mondom, de ezt tuti felszedted valahol, valakitől. Dobd el a francba ezt a faxságot, mert nincs rá szükséged és ugyan ezt üzenem a többi még teljesen vagy nyomokban normális nőnek.

30/f

2017. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szereted a macskákat?

2017. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
50%

"Kérdező!

Szereted a macskákat?"



majd fogja.

2017. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Én is ezzel indultam. Utána jöttek az extra elvárásaim, amikre korábban nem gondoltam.


Mondjuk, hogy legyen magasabb nálam, ne legyen hetente részeg, ne éljen távol tőlem, ne utazzon hetente többnapot külföldre, ne legyen vékonyabb nálam, ne legyen elhízva, ne sportoljon minden nap egy órát, ne ejtőernyőzzön, ne legyen bunkó a pincérrel, ne mindig felezzük a számlát, hanem 60-40 arányban többször fizessen, akarjon családot valamikor, házasságot, gyerekeket, ne legyen kaszinózás a hobbija, legyen egészséges, ne legyen mikropénisze, bizarr fétise, ne drogozzon, korban passzoljon hozzám stbstb..


Szerintem neked is több hasonló elvárásod van, ha belegondolsz, igényes karrieristával tömve van az ország.

2017. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk, hogy legyen magasabb nálam"



ez baromság. nem ettől jó v rossz valaki. faxság.



"ne legyen hetente részeg"



ez normális igény



"ne éljen távol tőlem"



teljesen jó és érthető igény



"ne utazzon hetente többnapot külföldre"



igen, jó igény



"ne legyen vékonyabb nálam, ne legyen elhízva"



ezen lehet segíteni, de nehogy már ez döntő legyen



"ne sportoljon minden nap egy órát"



????



"ne ejtőernyőzzön"



ilyen igényt, jesszasz !



"ne legyen bunkó a pincérrel"



ez alap



"ne mindig felezzük a számlát, hanem 60-40 arányban többször fizessen"



érthető, logikus, normális igény



"akarjon családot valamikor, házasságot, gyerekeket"



ez alap. nincs mit hozzáfűzni.



"ne legyen kaszinózás a hobbija"



végül is....



"legyen egészséges, ne legyen mikropénisze, bizarr fétise, ne drogozzon, korban passzoljon hozzám stbstb.."



ezek is érthetőek

2017. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!