Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások lennének női részről?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek magam mellé, akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért, megbízható, lehet vele tervezni, mindenkinek megadja az alapvető emberi tiszteletet, illetve igényes a külsejére.

Nekem ez így nem tűnik soknak, de úgy vettem észre, hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban.


2017. júl. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
68%

"Ilyen férfi van, csak éppen nem veled fog ismerkedni, de többnyire senkivel sem, mert nincs rá ideje."



azért nem a kérdezővel fog ismerkedni, mert nagyon alatta van.

2017. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

@17. Azt remélem, hogy tudod, hogy minimum 1-1.5 millió ilyen ember van csak itthon. Vagy nem felelt meg neked egyik sem, vagy te nem "virítottál" semmit sem. Ne haragudj, de tényleg írnod kéne magadról.

30/f

2017. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
70%

" te nem "virítottál" semmit sem."



ez az igazság..

2017. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel, hogy elég szubjektív dolgok, főleg az "igényes a külsejére", és ugyan hiába gondolja magáról az illető, hogy nála ezek megvannak, ha nálad egész mást jelentenek, nem fog neked megfelelni, és beteszed őt is a "jaj, hát ő is elbukott, hát nem igaz, hogy nincs senki normális"-csoportba. Avagy mint a nők többsége, te is a te saját szubjektív véleményedet fogod beállítani objektív etalonnak és lenézni azt, aki nem felel neki, miközben amúgy egyáltalán nem egy rossz ember.


A másik dolog pedig az ezeken kívüli, rejtett elvárások.

2017. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

"Imponáló" ám, hogy egy haszonleső, semmirekellő prolinak gondoltok, miközben semmit sem tudtok rólam.

Nem olyan soká olyan szakmám lesz, amivel nem csak Magyarországon, de bárhol a világon el tudok majd helyezkedni (hogy itthon éhen halni lehet vele, az másik kérdés), amihez az elmúlt tizenvalahány évet nem körömreszeléssel töltöttem. Emellett pedig nem egy-két dolgot tettem le az asztalra, a hobbim is "sajnos" olyanná fajult, amivel sokan megkeresnek, hogy csináljak meg ezt-azt, segítsek (ez szintén éhenhalós dolog ilyen formán, anyagilag nem éri meg, illetve nem vagyok olyan, aki lehúzza érte az embereket, sőt). Elég sok átdolgozott és álmatlan éjszakám volt az elmúlt években, ami miatt ott tartok most, ahol, ami szerintem nem a "nem virítottam semmit" kategória.

2017. júl. 1. 12:48
 26/41 anonim ***** válasza:
51%

igen, 25-ös, az elszállt igényekkel van a baj.


a nőket becsapta a feminizmus. mindkét nem szív miatta.

2017. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tudsz nyújtani? 😃
2017. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok férfi van, aki ezeknek a 'követelményeknek' megfelel.


Szerintem nem az elvárásaiddal van a baj, hanem a stílusoddal. Nekem valami felsőbbrendűségi érzet jött le az összes válaszodból, pedig egyrészt én is nő vagyok, másrészt én is egyetemre járok, és nekem is piacképes szakmám lesz. Sőt, olyan, amivel még Magyarországon is lehetetlen éhen halni.


Ennek ellenére nem jutna eszembe ilyeneket irkálni: "de hogy sértve érzitek magatokat és olyan dolgokat gondoltok minden szó mögé, ami a saját "áldozatszerepeteket" igazolja, arról én nem tehetek." Áldozatszerepről nem beszélt itt senki, csak biztosan elolvastad valamelyik önfejlesztő, motivációs könyvben, hogy van ilyen, és azonnal próbálod rájuk aggatni. Én is olvastam ilyeneket, de bevallom, hogy ez a rész nem tetszett. Attól, hogy valaki nem mindenre vigyorog, hanem a negatív dolgokat negatívan is reagálja le, még nem lesz egy önsajnáltató senki, csupán egy normális ember, aki nem próbálja meg átverni önmagát.


Ez a mondatrész: "hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban" valóban inkább egy álláshirdetésre jellemző. A szerelem, mint érzés, nem szempontok alapján jön. Természetesen tudatosság is kell a kapcsolatba, de ha nincs meg az a plusz, akkor örökké másra fogsz vágyni. Nem tudom, voltál-e már igazán szerelmes.


21/L

2017. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

#28

Ilyen fiatal lány, és ennyire értelmes, és nem fertőzték meg a téveszmék, ez bizony elég ritka. Gratulálok, hogy ellenállsz a korszellemnek, és nem facebookosodsz el!

2017. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%

Azzal volt csak bajom kérdező, hogy tisztában vagy vele, hogy nagyok-e az elvárások, nem, nem azok. Van-e ilyen huszonéves férfi. Igen van...sok van. Az igényeid csak azért voltak bosszantóak, mert nem prezentáltál semmit magadból 100-as pulzus alatt. Ha férfi lennél akkor alap lett volna, hogy leírod és ha átlagos vagy, senki vagy, ha ennyi mindent letettél amit írtál akkor meg nagy az arcod. Aztán téa lezárva azzal, hogy suba a subához....te vagy a hülye. Szerencsére nő vagy és ezek nagyon jó referenciák, gratulálok és sok sikert kívánok. Legközelebb meg mondd meg, hogy te guba vagy suba vagy + az igényeidet, megnyugodhatsz nőként ki fog állni melletted a többség. Tán nem hordtál volna ki egy agyvérzést lábon, ha ezzel kezded.

30/f

2017. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!