Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások lennének női részről?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek magam mellé, akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért, megbízható, lehet vele tervezni, mindenkinek megadja az alapvető emberi tiszteletet, illetve igényes a külsejére.

Nekem ez így nem tűnik soknak, de úgy vettem észre, hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban.


2017. júl. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi tízes, mihelyt rájön a leányzó, hogy per pillanat ő az "álláskereső", kapni fogysz egy privátot ;)

30/f

2017. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
32%
Tapasztalataim alapján ezek túl nagy elvárások. Én sem találtam ilyet.
2017. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#9 és #10

Nem tudom miért akartok olyan dolgokat a számba adni (bértárgyalás, "mánáger"), amiről szó sem volt, de hogy sértve érzitek magatokat és olyan dolgokat gondoltok minden szó mögé, ami a saját "áldozatszerepeteket" igazolja, arról én nem tehetek.

2017. júl. 1. 12:20
 14/41 anonim ***** válasza:
64%

#13

Azért, mert "akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért"


Pontosan ezeket jelenti, menő jó pénzt hozó, és főleg jól hangzó fontosnak tűnő karriert, amit ki lehet tenni képkeretbe a diploma mellé, meg persze facebookra :D

Talán nem most jöttünk le a falvédőről ;)

2017. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen férfi van, csak éppen nem veled fog ismerkedni, de többnyire senkivel sem, mert nincs rá ideje.
2017. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok sértve, de lássuk be rohadt kevés egy általad leírt fószert találnod anélköl, hogy bármit is mondanál magadról. ;)

30/f

2017. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
#14 A ti saját rossz tapasztalataitok és előítéleteitek nem igazán általános igazságok, már ne is haragudj. Én speciel arra gondoltam, hogy el akar valamit érni az életben, a saját érdeklődésének megfelelően, amihez nem kell se multi, de még diploma sem feltétlenül, egyszerűen csak nem várja, hogy más majd megoldja az életét és ad neki félmilliós fizetést a semmire, miközben annyi ambíciója sincs, hogy egyáltalán kitalálja mit akar kezdeni az életével, csak tervek nélkül és a világba.
2017. júl. 1. 12:32
 18/41 A kérdező kommentje:
*és a világba - Él a világba lenne, mielőtt beleköt valaki.
2017. júl. 1. 12:33
 19/41 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok sértve, de lássuk be rohadt kevés egy általad leírt fószert találnod anélköl, hogy bármit is mondanál magadról. ;)"


Hogy léteznek-e egyáltalán ilyen férfiak, annak semmi köze nincs ahhoz, hogy én mit tudok nyújtani. Nem az volt a kérdés, hogy mennyi esélyem van, hanem hogy ezek mennyire vannak meg a mai férfiakban...

2017. júl. 1. 12:34
 20/41 anonim ***** válasza:
88%

Ez igazából semmi, sőt lényegtelen.

Ha ezt valaki nagynak, vagy figyelembe vehetőnek tekinti, nem tudja mi kell egy párkapcsolathoz.

2017. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!