Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások lennének női részről?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek magam mellé, akinek vannak tervei, céljai karriert tekintve, illetve dolgozik is a megvalósításukért, megbízható, lehet vele tervezni, mindenkinek megadja az alapvető emberi tiszteletet, illetve igényes a külsejére.

Nekem ez így nem tűnik soknak, de úgy vettem észre, hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban.


2017. júl. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
11%
Igen, nagy.
2017. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Feltételezem, azért keresel ilyet, mert te is ilyen vagy nőként. (Én legalábbis magam részéről így vagyok ezekkel a szempontokkal.)
2017. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Ezek alapdolgok egyikei. Csak sokaknak, mivel nincs meg valamelyik bennük, azonnal rávágja hogy nagy az elvárás.
2017. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
16%
Már megtanultam a nőkkel kapcsolatosan, hogy soha nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani az ő kis "elvárásaiknak". A legtöbb ezeket a fentieket mondja, amikor felvázolja az ideális pasit - mégis nagyon sok nőt kihaénnem, fülbevalós, hátrafordított baseballsapkás, iszákos, drogos, stb. pasival lehet látni. Hölgyek, most komolyan, az ilyen alakokban hol vab meg a megbízhatóság, az alapvető emberi tisztelet, az ambíció és a közös élet tervezhetősége? Ne röhögtessetek már :DDD
2017. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
Bennem mondhatni megvannak ezek, de nem is ezek az erőfeszítést igénylő melók szerintem. Másrészről viszont nem igazán tudok azonosulni ezzel a látásmóddal, hogy kompletten megalkotod előre azt a figurát aki neked kell, és nem vagy nyitott másra. Mindezen tulajdonságok is ezerféleképpen visszaköszönhetnek egy emberben, lehet hogy találnál valakit aki ilyen, és mégse jönne be, mert úgy közvetíti ezt az egészet, hogy az neked nem szimpatikus. Egyébként a hasonlók vonzzák egymást, szóval ha te is ilyen vagy, akkor az ilyen típusú srácoknak fogsz bejönni te is, ergo ez mondhatni csak rajtad múlik.;)
2017. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
17%

Nem nagy elvárás, csak ne a huszonéves korosztályban keress kapcsolatot.

Biztos jóval idősebb vagyok mint te (32), de soha az életben nem volt 30 év alatt férfi az életemben.Egyszerűen semmi vonzót nem találok a fiatalokban, és tizenévvel ezelőtt sem találtam.

Pedig biztos van.Valahol.

Sok sikert! :)

2017. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
#6 Lassan én is közelebb leszek már a 30-hoz, mint a 20-hoz, nézelődök 30 felett is, de egyszerűen annyira nem tudom elképzelni a többséget magam mellett... Nem tudom, hogy genetika miatt, vagy elhanyagolják magukat ennyien, de sokkal idősebbnek tűnnek még a kora harmincasok is, amihez egyszerűen képtelen vagyok vonzódni, akárhogy is próbálkozom...
2017. júl. 1. 11:59
 8/41 anonim ***** válasza:
81%

Az mondjuk tény, hogy az igényesség, illem, az, hogy úriemberként tudjon viselkedni, nem kor kérdése.

Párom 50-es volt, amikor megismerkedtünk, és nagyon ápolt, igényes, jóképű.Szóval minden korosztályban van ilyen is, olyan is.

Ha viszont nem vonzódsz a tőled idősebbekhez, akkor csak kitartást tudok javasolni, biztos megtalálod azt, akit "keresel".

2017. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

"de úgy vettem észre, hogy nagyon sokan elbuknak legalább egy szempontot tekintve a huszonéves korosztályban."

Ha nincs "asztal", nincs mit letenni rá ugye tudod ? Mi ez már megint ? Bértárgyalás ?

30/f

2017. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pl a vannak ilyen terveim. Találni egy nőt akivel jól érezzük magunkat, nagyokat élvezkedünk, és egyetlen egy örököst is összehozunk valamikor.

Karrierben is van célom, megcsinálni a következő házi projektemet, mert az előző már nem hoz olyan sokat mint régen, így pár hónap meló után megint évekig átlag fölötti fizetésnyi bevétel. Megbízható is vagyok, megadom a tiszteletet mindenkinek.


Ja én elbuktam, mert már a 30-as korosztályban vagyok, és a karriert tekintve nem egy multinál, hangzatos mánágerként képzelem el a jövőt :)

2017. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!