Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok képmutató férfi?

Figyelt kérdés
MTF vagyok (male to female), és már nagyon unom a sok transzfób pasit. Azaz, még csak egy dolog lenne az érem ezen része, de a képmutatást tényleg nem tudom elviselni. Neten szidják a transzokat meg fújolnak, a valóságban bezzeg már így hölgyem, úgy hölgyem, kezit csókolom, tartják az ajtót, stb... Döntsék már el komolyan, mit akarnak! Bezzeg nem egy közülük transz nővel csalja a feleségét...

2017. júl. 1. 01:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a hobbim az MTC (Masturbate To Cartoons) :D
2017. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Férfiből nő, írom annak a válaszolónak, aki nem tudta pontosan.


Egyébként azért szerintem bizonyos vonások igencsak látszanak rajtam, tehát nem hinném, hogy senki se látná rajtam. De egyébként engem igen, zavar. Inkább legyenek akkor végig elutasítóak, mint ilyen képmutató alakok. Neten könnyű homo- és transzfóbkodni, bezzeg a való életben meg már megnyekkenni se mer csomó, és még a fene nagy "igazi" barátnőjüket se tartják annyira izgatónak, mint minket. Jah, és még azok is szó szerint tapadnak rám, akik végig látták az átalakulásomat. Irigykednek is rám sokan az "igazi" nők közül...

2017. júl. 1. 13:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor néztem utána, amikor megláttam a kérdést, de nekem új. Mennyibe kerül? Miért? Alul megmarad? De attól ez még nem igazi. Minek kell történnie, hogy valaki ezt csinálja?
2017. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Át lehet alul is alakítani, találsz is róla videót, hogy hogy történik. Nyilván az nem lesz soha olyan, mint aki született nő, mivel genetikailag senkit nem tudnak átalakítani. Alsó műtétet én nem is szeretnék, ahogy nem is mindegyik transz csináltatja meg. Nekem elég volt a mellműtét, sajnos elvitt tőlem százezreket, de megérte számomra. Illetve, lézeres szőrtelenítésre járok még rendszeresen. Azért van erre szükség, hogy a testem összhangban legyen a lelkemmel.
2017. júl. 1. 15:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Aham. Öreg vagyok már én ehhez.
2017. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem függ ez a kortól.
2017. júl. 1. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!