Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok képmutató férfi?

Figyelt kérdés
MTF vagyok (male to female), és már nagyon unom a sok transzfób pasit. Azaz, még csak egy dolog lenne az érem ezen része, de a képmutatást tényleg nem tudom elviselni. Neten szidják a transzokat meg fújolnak, a valóságban bezzeg már így hölgyem, úgy hölgyem, kezit csókolom, tartják az ajtót, stb... Döntsék már el komolyan, mit akarnak! Bezzeg nem egy közülük transz nővel csalja a feleségét...

2017. júl. 1. 01:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész társadalom a képmutatáson alapszik,nem esett le?
2017. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanez a "természetes nők" dologgal. Így normális lány, úgy természetes szépség, meg minden, aztán mégis agyonszolizott, műkörmös-műmellű-műszempillás pcsákkal csalják a párjukat, vagy azok után koslatnak és azoknak vallanak szerelmet, mire a csaj általában vállat von és tartja a tenyerét. :D


Imádom az ilyeneket. Amúgy lehetséges, hogy ez is olyan, mint a transzneműség, hogy az embert valahol izgatja és vonzza szexuálisan, de kapcsolatba vagy az életébe nem vállalná és nem feltétlen azért, mert neki van vele baja, ahogy nem is emiatt szidja, csak ugye a tömeg hatása... Egyszerűen fél attól, hogy kinézik emiatt őt is, mert a többség hangja azt erősíti, hogy ez elítélendő dolog. Holott sokaknak nem, sőt, olyan is előfordulhat (társadalmi szinten kétlem, de egy kisebb csoportban), hogy mindenki azt hiszi, hogy a többiek megvetik valami miatt, emiatt nem csinálja. És ha mindenki így van ezzel az adott csoportban, akkor csak névlegesen létezik az egész előítélet dolog és a nagy semminek akarnak megfelelni. Nyilván neten oldódnak is a gátlások és ott is van a tömegnyomás... Az ember automatikusan csapódik a többséghez és böfögi azt, amit ők, olyan szólamban, amilyenben ők, bele sem gondolva az egészbe. Nézd meg a politikai oldalakat, olyan birkatalálkozó van mindenhol, hogy az valami fantasztikus. Élőben meg mindenki csak hümmög, néha kimegy tüntetni, 'oszt jóvan.

2017. júl. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valóban, igazatok van, nagyrészt emiatt gyűlölöm a társadalmat, mint olyat. Az egész egy birkaképző fertő.
2017. júl. 1. 03:12
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Az MTF olyasmi mint a he for she ? Amúgy tényleg vannak akiknek nem jönnek be a műnők. Nekem azért nem tetszenek, mert (nevezzetek rasszistának) hasonlítanak a cigányokra, vagy külsőre vagy mentalitás terén én meg nem szeretem a cigányokat. Van pl pár lány akik nagyon szép fehér bőrűek, szőkék, kedvesek, szerények voltak most meg ilyen gettó cigány/néger pitsák. Egyel beszéltem egy alkalommal mert megszólított egy szórakozóhelyen, ő pl csak külsőre volt ilyen, amúgy normálisan el lehetett vele beszélgetni, de nagyon nem tetszett. A többiek milyenek, nem tudom, de hogy le nem szólítom őket az hót biztos.

30/f

2017. júl. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

..hát igen.. jót mosolyogtam azon amit írtál.

De ha rájönnének, hogy mizu, akkor biztos még rád is csapnák az ajtót.

Fura a világ. Én nem próbálom már megérteni.

2017. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mármint rám ? :D

30/f

2017. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért,szeretnéd ha élőben is szidnának? Inkább örülnöd kellene szerintem.. egyébként én valamelyest átérzem a problémád,mivel én meg MTB vagyok (Moun Tain Bike),és folyton diétás MTD-t iszok (Moun Tain Dew),és MBT-be járok (ezt inkább le sem írom minek a rövidítése ;))
2017. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az egyik legnagyobb képmutató a kérdező.
2017. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Neten szidják a transzokat meg fújolnak, a valóságban bezzeg már így hölgyem" - honnan gondolod, hogy ugyanarról a körről van szó?

Amúgy meg nincs rád írva a nőiséged eredete.

Én minden képmutatás nélkül vagyok udvarias egy nővel, akkor is az lennék, ha neten, vagy bárhol meg elítélném ezeket a az átalakításokat.

2017. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
MBT= meleg baráti társaság. Amúgy erről most hallottam először, Hogy mik vannak, jó lesz vigyázni.
2017. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!