Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra milyen egy nagyon vékony lány?

Figyelt kérdés
157 cm 40 kilóval nagyon vékonynak számít?
2017. jún. 26. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

9. Kíváncsi vagyok, erre mit mondanának azok, akik szerint zabálás = automatikus elhízás, és a hízásnak csak a zabálás lehet az oka.


Egyébként 157 cm 40 kilóval nagyon vékonynak számít, de ha jól érzed úgy magad, és nincsenek egészségügyi problémáid miatta, akkor fölösleges törnöd magad, hogy hízz.


21/L

2017. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem mindig is tetszett a vékony alak. A te alakod igen: nagyon vékonynak számít, de nekem különösen bejön. Szerintem szép vagy :)

Nincs vele problémám.

2017. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Ide csak azok fognak írkálni akiknek úgymond "bejön". Ez 12 éves forma, csontropi, hát gratula.

F/38

2017. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as, nem jókedvemből vagyok ilyen vékony.

Én meg neked gratulálok, hogy 38 éves fejjel így tudsz megnyilvánulni!

Ha nem tetszik, hát nem tetszik, nem is azért haragszom ha megmondod, de amilyen formában...

2017. jún. 28. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!