Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok lelkizni a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Van még a mai komor világban igény arra, hogy beszéljünk az érzéseinkről a párunknak?


Lányok, nők, mit tapasztaltok, a barátotok, férjetek mennyire vevő a nagyon lelkis hangvételű beszélgetésekre? Hajlandóak megnyílni, vevők rá, vagy teljesen elzárkóznak tőle és ha ilyen irányba megy a dolog, terelni kezdenek?


Vagy manapság pont a férfiak a lelkisebbek és a nők kevésbé? Hogy álltok ehhez a témához a párotokkal?



2017. jún. 20. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk ilyesmit csinalni. Nokent nem igazan tudom elkepzelni, hogy egy ilyen lelkizes alatt pontosan mirol kellene beszelnunk.
2017. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Például?
2017. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem, mit értesz "lelkizés" alatt. Természetesen megosztjuk egymással a gondolatainkat és az érzéseinket, de nem ilyen strukturált formában, nem értem, ennek szerinted hogy "kéne kinéznie" :)
2017. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Szokj hozzá, hogy nem. A mai világban ez "gáz", neeeem-neeem, manapság baltaarccal kötelező minden szart elviselni, és az ember célja a küzdés, jutlmas a szenvedés. Hurrá...
2017. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Erre gondoltam, amit leírtál, nem kell többet belelátni. A gondolatokról, érzésekről való beszélgetés. Amiatt tettem fel a kérdést, mert sok olyan sztorit olvasok itt, hogy a kapcsolat női tagja szeretethiányban él a párja mellett és szeretné a párja szemét felnyitni, hogy ez így nem jó neki(tehát lelkizni szeretne vele), de a pasi elzárkózik ettől. Egy ilyen helyzeten például hogy lehet túllendülni egy mélyreható beszélgetés nélkül?
2017. jún. 20. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Most nincs párom, de az előző hajlandó volt. Ők is emberek, nem csak a nők. És általában ha keménykednek, az is a társadalmi elvárások miatt van (lásd: "egy férfi nem sír"). Ami így rendben is van, nyilván mások előtt én is másképp viselkedek. De én igyekeztem egy olyan társaságot biztosítani a volt páromnak, ahol nem kell attól tartania, hogy ő csak kemény férfiként van elfogadva. Azt már bizonyította, hogy az, amíg összeszoktunk.:)


Nem szeretem a rinyálást, de ő nem olyan. A lelkizés az más. És ehhez kell az egy embernek, hogy ne kelljen semmi miatt félnie. Sosem féltékenykedtem(úgy értve, hogy nem kellett attól félnie, hogy le lesz üvöltve, ha egy nővel beszél vagy hogy nyomozok utána vagy hasonlók), sosem gyanakodtam össze-vissza alaptalanul, sosem fenyegettem azzal, hogy otthagyom, vagy nehezteltem rá az őszintesége miatt. Nehéz néha ez, de szerintem megéri, mert így tud valaki igazán megnyílni. És nagyon jól esett, hogy bizalmasan beavatott minden apró vagy nagy, racionális vagy őrült álmába, félelmébe, gondolatába...


Nyilván a férfi tetszett meg benne. Ez nálam így van mindig. De az emberbe szeretek bele és a lelkizés pont ezt az embert hozta ki belőle. A vége az ilyeneknek általában az lesz, hogy mintha közelebb kerülnénk egymáshoz és jobban tisztelnénk egymást. Nem csak meghallgatom és faggatom dolgokról (pont az a pláne benne, hogy ő akarta mondani magától), hanem tényleg érdekelt és tényleg benne tudtam lenni abban a lelkesedésben vagy érzelmekben, amikkel ő beszélt.

2017. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi elég gyakran szoktunk.

Mondjuk nekem kell is, mert elég negatív tudok lenni, de nagyon sokat segít, ha megoszthatom a párommal, hogy mi bánt, és ő segít. Természetesen ugyanezt megteszem érte.


21/L

2017. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
#6 vagyok, az lemaradt, hogy ez nálunk elég folyamatszerű volt. Sosem ültünk neki, vagy időzítettük, ha olyanja volt, elkezdte mondani, vagy írt nekem róla random.:) Végülis, ott volt a lehetősége rá bármikor, nem kellett ahhoz olyan kedvemben találnia.
2017. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem szoktunk, kimondottan utálom az ilyen dolgokat

22l

2017. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokat mert sokat beszelunk alapbol. Minden gondolatunkat megosztjuk egymassal, a parom aki a ffi is teljesen meg tudott nyilni. Nekem ez nem ciki mert az exemmel alap dolgokat nem lehetett megbeszelni, igy utana ez a verzio feludules volt.
2017. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!