Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, aki külsőre kifejezetten jól néz ki, de a béka se**e alatt van a karrierje, emiatt már régóta nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azok a pasik akik külsőre a felsőbb kategóriába tartoznak (megvan a magasságuk, jóképűk és sportosak) a karrier terén is mindig sikeresebbek (értsd kivétel nélkül diplomások), többet keresnek az átlagnál így a szépség pénzzel párosul, aminek egyenes következménye, hogy mindig van barátnője az illetőnek (de legalábbis sosem szenved pu**ihiányban). Ez vszeg abból adódik, hogy a jó gének nemcsak a külsőre, de az intelligenciára/kompetenciákra is hatással vannak. Ezért sem gondolom általánosításnak azt, hogy jóképű, vonzó pasi=sikeres karriert befutó pasi. Ha erre mégis van ellenpélda, akkor itt a lehetőség, hogy a fenti állítást megcáfoljátok. Köztetek van olyan, aki jól néz ki mégis csődtömeg a karrierjében emiatt a társkeresési procedúrája is siralmas?

2017. jún. 19. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Jelen! Beképzeltség nélkül mondom, hogy kifejezetten jól nézek ki. 184 cm magas vagyok, jóképű, sportos. Egy elhúzódó betegség miatt elveszítettem a munkámat, feléltem a megtakarított pénzemet, és jelenleg is munkanélküli vagyok. Diplomám nincs, de van két jó szakmám, érettségim, nyelvvizsgám. Évek óta nem volt senkim, és úgy néz ki, hogy egy darabig nem is lesz. Az talán tanulságos lehet, hogy amikor volt munkám, pénzem, stb, aktívan udvaroltam, de akkor sem sikerült semmi! Hiába voltam udvarias, kedves, stb, stb, a kedves hölgyek sz@rba se néztek. Úgy gondolom, hogy nem az én hibámból. Valahogy megbolondult mindenki.
2017. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem neked volt elhúzódó betegséged egyes. :D.

30/f

2017. jún. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és a napokban szakítottam a kifejezetten jóképű barátommal, miután csak úgy lett volna hajlandó összeköltözni velem, ha ráírom a lakás felét, mondván hogy anyagilag sehol sincs, s ha szakítunk, ne tehessem az utcára...


Szóval nekem ennyit a szépfiúkról, inkább keresek egy kevésbé öntelt átlagost. Vagy egy olyat aki hajlandó normális munkát keresni, ha a vágya esetleg nem jön össze...

(de nem most, mielőtt valaki írna)


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy normális esetben ez nem kizáró ok, de van aki tesz érte hogy az legyen, ha más nem, akkor a többi ilyen helyzetűnek...

Pl nekem sem fog többé olyan kelleni, aki nem keresi meg legalább a minimálbért, akkor se ha olyan jól néz ki, hogy egyből leesik rólam a bugyi. :(


Szóval pasik, szépek és kevésbé szépek, tessék valamit kezdeni magatokkal, végszükség esetén tróger munkát, mert a külső önmagában nem sokat ér. Akinek van szakmája, az meg legyen kissé aktívabb, tudtommal szakemberekből hiány van...


(bocs ha nem a témához kapcsolódik, de annyira fáj és dühít, hogy muszáj írnom róla)

2017. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3: "ha ráírom a lakás felét,"

A kis gold digger :)

Ez nem semmi :(

2017. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én voltam mindig a lányok kedvence, a szépfiú már iskolában is. Mindig is volt barátnőm plusz kaptam a jelzéseket is,hogy kaphatók "valamire". Most 36 vagyok 23 éves a barátnőm. Nincs ilyen gondom ,hogy nem találok barátnőt,bár volt olyan,akit hiába fűztem mégis egy átlagos,vagy inkább nem jóképű pasival jött össze(talán túl erős lettem volna hozzá vagy az átlagosat megbízhatóbbnak gondolta),de összességében jó érzés,hogy megnéznek rámmosolyognak sokszor szép lányok. Hát a karrierem az nem az igazi futár vagyok,de ez inkább csak engem zavar,nem a barátnőimet,de nem érdekelt semmi olyan mélységben,hogy felsőfokon tanuljam,amit már bánok. De már öregnek érzem magam ahhoz,hogy egyetemre menjek.
2017. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az egyik exem ilyen. Világéletében csóró volt, a kevés pénzért elverte valamire, majd esténként tubusból ette a mustárt magában.


Mellé jóképű, magas, látványosan izmos.


Hamarosan diplomás, munkanélküli 2 nyelvvizsgával. Nem szeret dolgozni.

2017. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mellé jóképű, magas, látványosan izmos. "



csak ez számít.

2017. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy könnyen jönnek össze neki a jobbnál jobb nők, de egyik sem tartós, amint rájönnek, hogy életképtelen. 5 éve volt az utolsó fél évnél hosszabb kapcsolata, általában őt dobják.
2017. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam én, hogy a karrierje miatt nincs barátnője? :D Szerintem ő sem tudhatja ezt biztosan, amíg meg nem oldja a karriergondot magáért. Ha utána sem lesz nője, akkor valószínűleg máshol van a gáz. :D


Amúgy nem hiszem. Ha CSAK ez nem stimmel, akkor simán lehet nője. Ha ez SEM stimmel... Kérlek szépen, tessék mindent sorra venni és megoldani.

2017. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36 évesen öregnek, hogy egyetemre menj? Nekem a munkahelyemen egy csomó 40-es nő iratkozott be az egyetemre és dobbantott munkahelyet az elvégzése után.
2017. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!