Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak hány %-ának jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány %-ának jön csak úgy magától össze egy kapcsolat vagy a csajozás és hány %-uknak kell kifejezetten tenni érte?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nőknek 98%-ban minden jön magától, ami a magánéletet illeti. Nagyon ritka az, talán 2% amikor egy nőnek bármit is tennie kell a "boldogságáért".

A férfiaknál már szerintem sokkal másabb a helyzet. Kb. hány százalék lehet az aki kifejezetten tesz azért, hogy jobb legyen a csajoknál? Ez akár az lehet, hogy eljár szórakozóhelyekre, baráti társaságokba, akarata ellenére eljár szabadidős tevékenységekre (tánc, jóga, túrázás stb.), akár PUA-t tanul, leszólítgat egyetemen vagy bárhol csajokat, vagy akármi.. lényeg, hogy nem csak társkeresőzik, az egy férfinak legtöbbször kevés.

A férfiak hány százalékának kell ilyesmihez fordulni, és hány százaléknak jön össze magától az élet, szerintetek?


2017. márc. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

aha szóval szerinted a nők 98%-ának a kisujját sem kell mozdítania és máris kapcsolatban van? :O

ilyen hülye kérdésre komolyan te választ vársz?

te vagy nagyon hülye vagy, vagy simán troll...


24F

2017. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak úgy jön magától, nem szoktam különösebben tenni érte.

Mondjuk volt már olyan is, hogy 2 évig nem volt csajom, de igazából pont azért nem teszek érte, mert nagyjából lesz*rom, hogy van-e, vagy nincs.

Ha nincs, akkor is jól elvagyok, ha van, akkor is jól elvagyok.

2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges.
2017. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától szerintem max a férfiak 20%-nak jön össze, a maradék 80%-ának tenni kell érte és még akkor se garantált semmi.


Egyébként nőknek is max 50%-ának hullik az ölébe minden, ott is van kb. 50% akiknek azért nem megy minden simán.


De nem mindent százalékban meg számokban kifejezni, ezt most csak úgy hasra ütésszerűen írtam, hogy én hogy látom az ismerősi körömben(20-on éves korosztályról van szó, nyilván más korosztályban egész más arányok vannak). Általánosságban azt látom, hogy férfiak és nők között is azok vannak egyedül, akiknek lehetne ugyan párja ha nagyon akarna, de megválogatják, nem jönnek össze akárkivel, csak olyannal, aki tényleg komolyan érdekli őket.

2017. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis számokról van szó és az élet értelme 42, legyen ez is annyi.


42.

2017. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kb a 10% az akinek ölébe pottyan minden erőlködés nélkül, ahogy a nagy könyvben meg van írva.


30%nak azért meg kell dolgozni érte.


Maradék 60% meg vért izzadva talán talál magának partnert ideig óráig.

2017. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szétnézek a haveri társaságomban szinte mindenkinek van barátnője, menyasszonya. Ami önfejlesztést végeznek (kondi, sport, társasági élet) azt meg magukért tették, persze a nőknél sem hátrány.
2017. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mi a célja. Egy "átlagos" szint (nem derogáló értelemben írom; átlagos szint = egy kedves, átlagos külsejű barátnő) összejöhet kb. mindenkinek különösebb erőfeszítés nélkül, néhány nagyon gátlásos férfit leszámítva. Ha valaki nagyon gyönyörű nőket és átlagon felüli szexuális életet akar (tehát nem csak néhány havonta "szerencsével járni" és megfelelő nőt találni szexhez/párkapcsolathoz), azért a nagy többségnek aktívan tennie is kell.
2017. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!