Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy csajozzak ha járok sportolni, általában elegáns vagyok, de csúnya és alacsony, és minden lány elutasít?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Így pontos hely nincs.

És ne akard görcsösen. Jön az magától majd, hidd el.


22L

2017. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

"Így pontos hely nincs.

És ne akard görcsösen. Jön az magától majd, hidd el"


Nem. Egy férfinek ez nem jön magától. Ha egy férfi feladja az ismerkedést, a nyitást, a megszólítást, akkor éveket lesz egyedül. Ez a jön magától maximum olyan nők esetén működik akiket le-leszólítanak, így csak meg kell várniuk a villámcsapás érzését, de mivel minden nő arra vár, hogy a férfi kezdeményezzen, így nekünk borzasztó ritka a jön majd magától.


(tavaly év végén sokaltam be, elengedtem a dolgot, azóta hiába járok emberek közé, hobbikra, stb kereken 0db nőt ismertem meg, esélye sincs, hogy valami magától jöjjön ha több mint fél év alatt, mióta nem próbálkozom én egy sziáig nem jutottam.


Fiatal lányként ezt lehet nehéz elképzelni, de azért hidd el, nem panaszkodásból mondom, én választottam ezt, de a valóság nagyon nem a jön magától egy férfinek, még akkor sem, ha szökőévente akad rá példa.

2017. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, az én eddigi összes fiúm véletlenül bukkant rám. És nem, nem leszólítottak, még csak az "első levelet" sem kellett megírniuk.

Totál random jött az egész :)

2017. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát te szólítottad le őket?


Vagy egyszerűen annyiban volt véletlen hogy az iskolában, szórakozóhelyen, utcán, buliban odamentem hozzád, tehát aktívan tettek azért, hogy felcsipjenek, randira hívjanak, nem csak várták, hogy majd megtörténik

2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Azt hitték fiú vagyok, mert csak egy nick nevet láttak. És kérdeztek pl motor ügyében. És beszélgettünk, átmentünk skype-ra, és meglátták hogy lány vagyok :)

A másiknak pedig úgy mutattak be :D

Úgyhogy nem, nem szólítottak le, nem direkt jöttek oda, se semmi.


Még valami kérdés...:)?

2017. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy irigykedsz tovább? :D
2017. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok, véletlen megismerték. Randira te hívtam őket ezek után ugye?
2017. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Félreértesz. Nem irigykedem egy 22 éves lányra. Egyszerűen elkonyvelem, hogy fogalma sincs, hogy milyen férfinek lenni. Kiszúrtak Skype-ön, onnan tolták az ismerkedést, randira hívást (persze mostmár akkor sem fogod beismerni ha így volt). Egy férfi véletlen ráakad egy nőre de várja, hogy majd történjen valami akkor 99%ban nem fog semmi.



Ezzel nem azt bizonyítod, hogy nincs igazam csak azt, hogy borzasztó fiatal vagy még, nagyon kevés élet tapasztalattal, és azt hiszed az egész világ olyan mint a tied.

2017. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézus, gyere le :D
2017. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!