Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak akik szerint a nőknek csak magas, izmos kigyúrt, jóképű modellfiúk kellenek! Ezt látva végre befejezitek a siránkozást?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék! Az álomnő Emily Ratajkowskinak átlagmagas, kopasz, nem kockás hasú, és erősen szőrös (még a hónalja is) pasija van.

Kell ennél több bizonyíték a fent említett tévképzeteitek megcáfolására?



2017. jún. 11. 18:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

68%-os: Több előnytelen külsejű srácot is ismerek, akik ronda csajoknál próbálkoztak. Ők megfelelnek?


Azt viszont nem értem, hogy miért írják többen is, hogy a csaj nem szép. De, Emily bizony szép nő. Mondom ezt úgy, hogy az alacsonyabb és teltebb lányok tetszenek. Ettől függetlenül arányos és teljesen rendben van.

2017. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
53%

Hát én rákattintottam, de tök fölösleges volt.


Ez a fickó messze a vállalható kategória.


(Külön pluszpont jár a "még a hónalja is" kitételért. Ebből ugyanis lejön, hogy neked a fickó leginkább azért csúnya, merthogy te a gilisztára beretvált gyerkőcökre buksz.)

2017. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
54%

"Aha,de azért neked is csak a neked tetsző nő jó?"



a gond ott van,h pl. nekem a nők 80%-a tetszik. nyilván az extrém eseteket kivéve.


addig a nőknek a férfiak jó ha 10%-a.

2017. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan,ahogy aqer írja! Sok esetben tetszett már nekem olyan nő,aki a környezetemben levőknek nem jött be külsőleg. A nőknek meg csak olyan férfiak tetszenek akik átlagon felüli külsővel rendelkeznek. Most mindjárt jön az "ez nem igaz,mert az én párom sem jóképű" kezdetű esti mese, közben ha látnánk egy képet a nem jóképű párról,akkor kiderülne,hogy valójában jól néz ki.
2017. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!