Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak akik szerint a nőknek csak magas, izmos kigyúrt, jóképű modellfiúk kellenek! Ezt látva végre befejezitek a siránkozást?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék! Az álomnő Emily Ratajkowskinak átlagmagas, kopasz, nem kockás hasú, és erősen szőrös (még a hónalja is) pasija van.

Kell ennél több bizonyíték a fent említett tévképzeteitek megcáfolására?



2017. jún. 11. 18:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem is, amíg nincs bizonyíték, mert ezt nem lehet annak elfogadni,akármilyen engedékeny is vagyok, ez a próbálkozás egy halovány 1-es. Ülj le! Nézzük a következő felelőt...!
2017. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyi pénzem lenne,nekem sem lenne gondom...

Mert Andy Vajna olyan vonzó,igaz? Vagy Hugh Hefner?


Attól egyébként,hogy 1 embernek szerencséje van, az 1 millióból,attól még a másik 999 999 embernek ugyanúgy nem lesz párkapcsolata...

2017. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
27%
Különben is ronda az a nő hiába sztárolják.
2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Ez a nő rondább, mint a Spanyol Polgárháború.

2017. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%

Ezt látva miért kéne befejezniük a siránkozást? Hogy cáfolja meg ez a kép az állításaikat? Ha egy srác folyamatosan azt látja, hogy a magas, izmos és jóképű srácokra mennek a csajok és a kevésbé jó pasikra nem, akkor miért változtatná meg ezt a véleményét egy kép? Kitörölné a környezetét vagy a környezetében tapasztalt dolgokat?

Nem, ez a kép nem váltja meg a világot. Ha mutatnál 100 hasonlót, akkor már lenne miről beszélnünk. Fel kéne dolgozni végre, hogy a közhelyeknek és általánosításoknak mindig van alapjuk. Ha 10-ből, 100-ból vagy 1000-ből egy kapcsolat ilyen, akkor nem az fogja érdekelni az embereket. Ha néha látnak 1-1 ilyen kapcsolatot, akkor értelemszerűen nem az alapján általánosítanak, hanem a többség alapján.


"Kell ennél több bizonyíték a fent említett tévképzeteitek megcáfolására?"

Igen, kell. Miért ne kéne? :D Ha fogok 100 embert, aki beteg és mindnek adok C-vitamint, aztán 99 meghal, de egy túléli, az elég bizonyíték arra, hogy a C-vitamin hatásos ez ellen a betegség ellen? NEM.

2017. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%

Ki a fa**om az az Emily Rajtakowsky vagy ki?

És mitől álomnő?

Mellesleg látszik, hogy legalább egy fejjel magasabb a fószer, tehát miről beszélsz te átlag magasságról? :O

2017. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%

Oké Kérdező, találtál írd és mondd EGY darab kivételt. Ez bizonyít valamit? Semmit.

Ez olyan mintha azt akarnád megcáfolni, hogy a rap egy fekete szubkultúra, és Eminemre mutogatnál. Igen, van egy darab Marshall Matthers, és másik félmillió fekete rapper.

Hogy is hívják ezt az érvelési hibát? Mazsolázgatás, cherry-picking?


Mindazonáltal nem viccből "siránkoznak", hanem mert megoldást szeretnének találni a problémájukra. Ha jól tudom, erre való ez az oldal, bár lehet csak én vagyok ilyen kis naiv. Ha nem tudsz segíteni rajtuk, akkor legalább ne bszogasd őket.

Lefordítva: Ha egy cég kiír egy hídépítő tendert, akkor konkrét terveket, elképzeléseket várnak, nem azt hogy "tanujjá' meg úszni baze".

Jöhet a lepontozás, nefélj visszakapjátok ám.

2017. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

Na kezdjük sorban:

1. A pasi simán 180 centi fölött van, abból kiindulva, hogy Ratajkowsi 170 magas és különösen a második képen látszik, hogy egy fejjel (~20cm) magasabb a pasi, tehát van ő 185 is alsó hangon. Egyébként jófopa vagy, hogy megjegyzed, a pasi átlagosan magas. Ha eddig nem esett volna le, az alacsony pasik vannak ignorálva (akikből rengeteg van), NEM pedig a NEM MAGAS pasik. A kettő között nagy különbség van.

2. Nem olvastam végig a cikket, de a pali mivel foglalkozik? Milyen sikerei vannak az életben.

3. Miért probléma a szőrös test? Rengeteg Hollywood-i színésznek (Hugh Jackmann, Antonio Banderas stb.) szőrös a teste. Ez a pasi pedig IGEN IS FÉRFIAS. Tipikus vízilabdás alkatú, amire az igazi nők kifejezetten gerjednek.

4. És ami a legfontosabb: A híresen hedonista/szexéhes Ratajkowskiról miért olyan nehéz elképzelni, hogy olyan pasihoz vonzódik, akinek alul esetleg tekintélyes mérete van? Márpedig azt nem láthatod a képeken csak azt, hogy nem egy Cristiano Ronaldo kaliberű szálkás viaszbábú. Ismét hangsúlyozom, hogy a pasi kopaszsággal, szőrös testtel és felpumpált lufiizmot nélkülözve is FÉRFIAS ÉS MACSÓ.

5. Nézd meg ezeket a képeket és ismét tedd fel magadnak a kérdést! Valóban nem vonzó pasi Emilike kedvese?

[link]

[link]

[link]

6. Ha nem kattintottam volna a linkre az általad felsorolt negatív jelzők alapján ilyen pasira gondoltam volna: [link]

Csak bónuszként megjegyzem, ő még nem is alacsony és nem ronda sőt... De ő pl. egy klasszikusan átlagosnak mondható pasi. Na utoljára még felteszek egy kérdést. Egy ilyen pasihoz mennyire illene egy Emily Ratajkowski kaliberű csaj?

2017. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
6%
#18: Zenész és producer. :D
2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
62%
Tessék! Mondtam,hogy nem bizonyít ez a kép semmit.
2017. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!