Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak akik szerint a nőknek csak magas, izmos kigyúrt, jóképű modellfiúk kellenek! Ezt látva végre befejezitek a siránkozást?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék! Az álomnő Emily Ratajkowskinak átlagmagas, kopasz, nem kockás hasú, és erősen szőrös (még a hónalja is) pasija van.

Kell ennél több bizonyíték a fent említett tévképzeteitek megcáfolására?



2017. jún. 11. 18:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
41%

Nem néztem meg a képet, gőzöm sincs ki lehet ez az "álomnő", és még csak férfi sem vagyok. Csak a kérdésedre szeretnék reagálni.


Vannak, akik azt hiszik, hogy csak azért, mert farkasnak születtek alanyi jogon jár a nő, és ha nekik még sincs, akkor az biztos a gonosz nők hibája. Egyszerűbb nyavalyogni, mint egy picit változtatni.

A feltett kérdésedre egy átlag nyavalygó válasza 99,9% valószínűséggel a következő: "biztosan sok a pénze"

2017. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

#21: Általában a siránkozók nem gondolják azt, hogy alanyi jogon jár nekik a nő. Az a baj, hogy a környezetünk teremt nekik egy irreális képet. Úgy nevelik őket, hogy legyenek kedvesek és aranyosak, mert az szép és jó és ezzel lesz barátnőjük. Senki sem mondja el nekik fiatalkorukban, hogy tegyenek a kinézetükért vagy legyenek férfiasan kemények. Érthető, hogy amikor összedől a beléjük táplált idealista világkép, frusztráltak lesznek.

És van, aki ezt még tetőzi is. Van, aki annyit mond, hogy "tegyenek magukért egy kicsit". Mit, mi az a kicsi? Volt ismerősöm, aki béna volt a csajozás terén. Edzés 1-2 év, kommunikáció fejlesztése még több. Nőként új hajat csináltatni vagy feldobni egy új sminket, valóban kicsi. Férfiként javítani valamin, ami az elejétől fogva rossz, nem kicsi.

2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem átlag magas, hanem a csajnál magasabb jóképű sztár. Melyik sztárnak nincs szép barátnője?
2017. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"A feltett kérdésedre egy átlag nyavalygó válasza 99,9% valószínűséggel a következő: "biztosan sok a pénze"


Miért érzed ezt ennyire személye sértésnek? Nem értem.

Azonkívül arra még sose kaptam cáfolatot, hogy lehet egy gazdag fószernak olyan sok nője. Nézd meg nyugodtan bármelyiket, meg is tapogathatod őket, hogy nem-e hologramok.

Az a tény még mindig megáll, hogy pénzzel lehet csajozni ha valaki nem született jóképűnek, merthogy tényleg lehet. Elég undorító módon működik ez, de nekem végső soron mindegy.

2017. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

" Azt majd elfogadom bizonyítéknak,ha nekem ad esélyt egy nő"



ez a beszéd tesó ! na, ezzel a nők nem tudnak mit kezdeni.

2017. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
57%

" Azt majd elfogadom bizonyítéknak,ha nekem ad esélyt egy nő"

Lehet 100 kilós és kancsal is?Vagy bombanőre gondoltál?Nem mindegy...

Amúgy most látom életembe először ezt a csajt,de szerintem egyáltalán nem egy nagy szám,huszonévesen különbül néztem ki...:/A pasija meg totál átlag,ha elhajítok egy követ Budapesten tuti minden 10.-ik alkalommal egy ilyet találnék fejbe.

A magasság is ilyen "férfi-dili" nekem sose jöttek be az égimszelők,mert csak 160cm vagyok,és valahogy nem éreztem jól magam,ha valakinek a hóna aljáig érek.Ja ha nektek viszont csak a 175+-os modellalkatú csaj jó akkor megintcsak azt tudom mondani,hogy ne csodálkozzatok,ha nem kelletek nekik a 170cm-el...

2017. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
57%
Bizony nem tudnak! Mondom,ilyen sztárokról és a párjukról linkelt képek, vagy 1 millió esetből egy átlagos vagy épen átlagos külsejű férfinak van barátnője,az még nem.bizonyíték, az én életemen nem változtat semmit. Majd ha a nekem tetsző nő esélyt fog adni,akkor talán látni fogok valami realitást abban,hogy nem minden a külső.
2017. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
38%

"1 millió esetből egy átlagos vagy épen átlagos külsejű férfinak van barátnője,az még nem.bizonyíték, az én életemen nem változtat semmit. Majd ha a nekem tetsző nő esélyt fog adni,akkor talán látni fogok valami realitást abban,hogy nem minden a külső"



pontosan !

2017. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
78%
Aha,de azért neked is csak a neked tetsző nő jó?Akkor,hogy is van ez a nem minden a külső szöveg?Vagy a nőkszerinted csak a nők kötelesek dugni minden Quasimodoval?Miért is?
2017. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
"vagy szerinted csak a nők".bocs beragadt a billentyűzetem..
2017. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!