Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek? Jóképű vagyok, jó ruciaim vannak,165cm magas vagyok. Munkám is van, de miért nem randiznak velem a nők?

Figyelt kérdés
Már rengeteg nő elutasított!Mi a túró kell nekik?Pedig nem iszom,nem dohányzom és mégsem kellek nekik!

2016. ápr. 13. 15:50
1 2 3
 1/24 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Hát komolyan, mit képzelnek ezek a hülye nők, hogy nem elég nekik a jó ruhám meg az, hogy nem füstölök a képükbe! Hát mi a jó istent akarhatnak, ha ennyi nem elég nekik!!!
2016. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ezek csak "felszínes" információk. Ki tudja, hogy amúgy hogy beszélsz velük.
2016. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Biztos full bunkó vagy azért fiacskám..
2016. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Meg Kolompár Rómeó is vagyok, dikk. :D
2016. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
"ruciaim" LOL
2016. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
törpe vagy wazzeg ! :)
2016. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de én a "ruciaim" kifejezésnél kiábrándultam belõled :D
2016. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

A munkahelyemen van egy férfi, egész jóképű, biztosan tudom, hogy jó fizetést kap, edzett testű, jó ruhákban jár, stb. Nekem viszont nem kellene, azon egyszerű oknál fogva, hogy nagyon visszataszító a beszédstílusa, legalábbis számomra. Nem tudom, van-e barátnője, engem idegesít, amikor beszél, AHOGY beszél, pedig még a hangja sem kellemetlen. Amennyire én tudom, nem dohányzik, az irodába részegen vagy másnaposan meg nem nagyon jár be :D

Ezt csak azért mondom, hogy lásd, ilyen apróságokon is múlhat a dolog, arról nem is beszélve, ha valami ennél komolyabb probléma is van (pl kilóg a kapa a szádból, vagy folyton káromkodsz, undok vagy, vagy csámpa vagy).

Nem biztos, hogy az összes lány ugyanabból az okból utasít vissza, esetleg egy ilyen alkalommal érdemes lenne valamelyiküktől megkérdezni az okát.


Egyébként valóban, nem sokat tudunk rólad, néhány külső tulajdonságot és két átlagos jellemzőt (ami nem is igazán tulajdonság, csak egy tevékenység nem-végzése), ebből nem tudjuk, miért utasítanak vissza és mi több kellene nekik még.

2016. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Te komolyan azt hiszed, hogy amiket leirtal, azok alapjan beled lehet szeretni? Jo rucik meg nem dohanyzol, van munkad? Fonyeremeny vagy!! WTF


23L

2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Jackpot wazze!
2016. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!