Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek? Jóképű vagyok, jó ruciaim vannak,165cm magas vagyok. Munkám is van, de miért nem randiznak velem a nők?

Figyelt kérdés
Már rengeteg nő elutasított!Mi a túró kell nekik?Pedig nem iszom,nem dohányzom és mégsem kellek nekik!

2016. ápr. 13. 15:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hiányzik a személyiséged precíziós beállítása. Korábban valaki szépen kifejtette, látszólag jelentéktelen részletek is taszítóak lehetnek egy nőnek. Mondok egy példát: akármilyen szép egy nő, ha csúnyán beszél, akkor nekem onnantól nem nő. De szörnyű kiábrándulás az is, ha mindig mindenért másokat hibáztat, ha mindenki más buta az ő számára.

Tényleg jobb lenne, ha 185 centi lennél, de a paramétereid így sem nem rosszak. Sok férjes nő örülne ilyen férjnek. Van kereseted, nem vered szét a házat részegen, jó képű is vagy. Csak hogy a hajadon nők még álomvilágban élnek, fogalmuk sincs róla, micsoda mennyország az, mikor úgy aludhatnak végig egy éjszakát, hogy a férjük nem akarja elvágni a torkukat egy késsel részegségében. A herceget várják szegények.

Az a baj, hogy nem nagyon van ötletem számodra. Ha két hete ismernélek, akkor biztos találnék benned hibát. :-))

Egész egyszerűen ezerféle baj szóba jöhet.


Futólag ismertem egyszer egy férfit. Rendes fickó volt és elég értelmes és jó kiállású , csak rossz volt a lehelete. Egész pontosan dögletes és infernális és nem lehetett kibírni a közelében. Senki sem mondta el neki, hogy kibírhatatlan a szájszaga 2 méter távolságból is.


Esetleg megkérdezhetnéd az ismerős nőket, hogy mi a baj veled. Ez rengeteget segítene, ha a nők őszinték lennének. De általában nem azok.

Jobb lett volna, ha a kérdésed 30 mondatban írod le, mert akkor több átjött volna a személyiségedből. Nem akarlak még én is dühíteni, de a ruci nekem is fura. Mintha meleg lennél. Bocsi.

Szerintem tedd fel újra a kérdést, sokkal hosszabb szöveggel.

2016. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyek, miért kell hülyíteni szegény kérdezőt? 165 cm alacsony, ennyi nem elég a nőknek, kész. Ti ugyanúgy tudjátok ezt, mint én.
2016. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

#22 Ne offolj már te hülye!

Kérdező meg tegye fel újra a kérdést, nem sok hasznos választ kapott.

2016. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A 165 centi nem alacsony ha mellette jóképű. Mondjuk a lányoknál számít az, hogy mennyire, mert ha átkozottul jóképű akkor az veri fontossági sorrendben a magasságot is (és minden mást is sajnos). Viszont ha éppen csak jobb képű vagy mint az átlag akkor lehet, hogy nem vagy elég magas. Rengeteg törpe, pokemon frizurájú, jóképű deszkás csávóval láttam már igazán szép nőt. Mondjuk esetükben a "deszkás lét" hatalmasat dob az értékükön (természetesen egy lány szemében).
2016. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!