Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mennyire zavaró tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró tulajdonságok ezek egy lányban?

Figyelt kérdés

-Sokáig a szüleivel fog lakni, mivel nem akar külön lakás miatt plusz kiadásokba bonyolódni és kényelmetlenül érezné magát, ha valaki ilyen kaliberű anyagi terhet át akarna vállalni helyette.

-Viszonylag későn végez a tanulmányaival (kb. 24-25 évesen).

-Szeretne családot és házasságot

-Igényli azt, hogy kissé "gondolkodósabb", komolyabb témákról is beszélhessen a párjával (tudomány, irodalom, színház, stb.) Sőt, el is akarja vinni a párját ilyen jellegű programokra.

-Kicsit elvont, úgy értve, hogy szeret pl. éjjel mászkálni, vagy kimenni az esőbe. :D (ne nevessetek ki érte, szerintem tök jó érzés)

-Szüksége van térre és nem szereti, ha valaki megfojtja (értem ezalatt, hogy nem szeretem, ha valaki minden nap lóg a nyakamon, szeretek a saját dolgaimmal foglalkozni, edzeni, a barátaimmal lenni, stb.)


Baromi dedósnak hangzik visszaolvasva, de komolyan gondnak érzem, hogy ilyen vagyok. Amúgy igen, elmúltam már 15, sőt, már lassan 20 is. :D


2017. jún. 11. 00:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez most majdnem teljesen olyan, mintha magamat jellemezném:D


Szerintem sem dedós ez a hozzáállás, az előzőeket olvasva pedig látom nem egyedül vagyunk ilyenek. Sőt, az hogy komolyabb témák érdekelnek, az szerintem pont az ellenkezőjét mutatja:D Az meg, hogy kell egy kis tér, hát na, én is szeretek órák hosszat sétálni meg beszélgetni, de azért utána mindig szükségem van egy kis feltöltődésre egyedül, nyugisan.


A 13-asnak meg külön tiszteletem, hogy egyedül jár színházba:D Bár ne lennék annyira visszafogott, hogy én is fogjam magam és menjek.


20/L

2017. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

" Bár ne lennék annyira visszafogott, hogy én is fogjam magam és menjek. "


Mert még fiatal vagy :) Egy idő után rá fogsz jönni, hogy sok mindennél ha nem szeded össze a bátorságod, és mész el egyedül, akkor sosem fogod kipróbálni/élvezni.


És a színház még a jobbak közé tartozik, ott nincs gond, ha egyedül mész, nem olyan, mint egy koncert vagy egy kocsma

2017. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Interferencia ***** válasza:
22: Koncertnél miért gond? Én például elmegyek egyedül is, ha csak engem érdekel az adott esemény.
2017. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#23: nem tudom, én férfi vagyok, de sok nő ismerősöm fél koncertre egyedül menni.
2017. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám:) dettó ugyanez a helyzet.Sokszor éreztem én is hátránynak a gondolkodásomat,viszont mára már inkább előnynek vélem.Ha megfontolt és komoly gondolkodású vagy kizárod az életedből azokat a férfiakat,akik csak lehúznának és olyan kapcsolatot kinálnának neked,ami nem egyezne meg az értékrendeddel.Nem gáz egyáltalán,az a legfontosabb,hogy fogadd el önmagad és a megfelelő emberek kedvelni fognak azért,aki valójában vagy.Azzal,hogy nem hajtasz fejet mindenki előtt,az csak pozitívum.Megbecsülöd önmagad és nem hagyod,hogy kihasználjanak.:)
2017. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Hirtelen milyen sok hasonló ember lett itt hát ez szánalmas! Valaki ír valami aztan jaj en pont ilyen vagyok pont ezt akartam mondani hasonló dolgok! Akik ezt állítják magukról tükörbe képesek nézni?
2017. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi baj azzal, ha valaki magára ismer? Ezek nem olyan hű, de specifikus dolgok, hogy csak egy ember gondolkodjon így szerintem.
2017. jún. 12. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!