Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Az zavaró, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Az zavaró, vagy még jelentéktelen, ha ilyen kismértékű kopaszodása van egy 30 as férfinak?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 27. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben jelentéktelen apróság. A férjem szinte teljesen kopasz. Tüsire nyírja és nincs haja. Ettől még ő életem nagy szerelme 7 éve.
2017. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Unokatestvéremnek pont ilyen hajvonala van. Megnősült.

30/f

2017. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szamomra zavaro lenne.
2017. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinak ilyen, nem tudnak mit csinálni vele. A barátomé is, én nyírom a haját, róbálom fent nagyobbra hagyni és úgy annyira nem látszik, hogy ott ritkásabb a haja. De egyébként engem nem zavar, őt jobban zavarja
2017. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig nagyon bután nézett ki a párom, amíg szégyellte és próbálta takargatni. Amikor rövidre nyírta, és vállalta (valószínűleg a kisugárzása miatt is) egészen megváltozott. Nem lett olyan görcsös, újra magabiztosan nézett szembe a hétköznapi dolgokkal. Előtte sokat aggódott azon, hogy hogyan néz ki. Nekem nagyon tetszett a változás, imádtam, ahogy határozottan felvállalta magát és nem görcsölt ilyen apróságokon.
2017. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Mondjuk sok férfinak alapból ilyen a hajvonala. Tehát nem is kopaszodik. Valakinek még élesebb, pedig nem kopaszodik. Tehát ez is olyan, hogy nézet kérdése.
2017. máj. 27. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják ördögszarvnak.
2017. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A páromnak kb 27-28 éves kora óta van "McDonald's" jele, és kb 31-32 éves korában kezdett el előjönni neki a kopasz folt a feje tetején, de soha nem zavart vagy érdekelt volna :)
2017. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a férfias ha nem takargatod és fésülgeted át a fejedbúbján a maradék hajat.


Akit szeretünk kopaszon is szeretjük, nem számolgatjuk a hajaszálait.

2017. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oldalt nyírasd fel a vonalig, és meg van oldva
2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!