Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi nagyon nyumol rátok az interneten az zavaró?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok tenni? Letíltjátok és kész? És ha az adott személyel való találkozásnál meglett volna a vonzalom?


Jó tudjuk vannak köztetek olyanok is akiknek már az zaklatás ha rájuk néznek ! :D


2017. márc. 30. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Zavaró ha állandóan nyomul. Olyankor rá szolok hogy vegyen vissza. Volt olyan aki úgy viselkedett mintha a párom lenne...és még meg volt sértve mikor kiábránditottam. A véleményem nem szokott változni ha találkozok is az illetővel. De minek találkoznék vele ha már így sem hagy békén. Általàban a vége mindig az hogy valamelyikünk tiltja a másikat.
2017. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Zavaro es letiltom, ja.
2017. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Letiltom. Főleg, ha ilyen a helyesírása.
2017. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó nyomulás minden formában idegesítő.
2017. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

@3

Én a környék legnagyobb nyelvtannácija vagyok, de kolléga helyesírása teljesen jó. A vesszők hiányoznak, illetve központozás elé nem teszünk szóközt, de én örülnék, ha a neten mindenkinek ennyire lenne rossz a helyesírása.

2017. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok hogy túlzásba esik a "zaklató"? De ha meg nem kezd udvarolni akkor meg nincs kitartàsa? Azt mondaná a erre a többség tuti! Sehogy se jó!
2017. márc. 30. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem csak ez a két véglet létezik.
2017. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zavaró, erre való a tiltás funkció. Szerencsére nem vagyok rászorulva, hogy neten ismerkedjek.
2017. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjátok már! A letiltott személy is tud kapcsolatot tartani, ha nagyon akar. Van erre egy nagyon rémesen egyszerű megoldás: Ha valaki elég dörzsölt, és elszánt, akkor csinál egy másik fiókot, és onnan tud újra kapcsolatba lépni a korábbi letiltójával, és ehhez szerintem meg nem kell hozzá sok ész, vagy diploma.
2018. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!