Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindig melegitoben jar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig melegitoben jar a pasi? Nektek nem lenne zavaro?

Figyelt kérdés

Kulfoldon ero par vagyunk, es igaz itt nem szoljak meg az emberek egymast oltozkodesben..de nekem ez olyan furcsa.

A parom mindig melegitonadragban megy mindenhova.

Legyen az varosi kirandulas, munka, bank, vasarlas.

Plusz a csaladomhoz is igy jott at bemutatkozni. Igy utazik a repulon is... Stb. Barmi!


En nonletemre nagyon szeretek oltozkodni , persze ez minden csajszinal igy van.


Az elejen ez nem zavart. Gondoltam csak lusta atoltozni.

De kozolte .hogy Neki nincs is farmerja mert kenyelmetlen neki.

Pedig piszkosul jol allna rajta szerintem!


Neha olyan furcsan nezunk ki egymas mellett:

En posztokabatban meg magassarkuban, vagy ha laza a stilus akkor is feltuzott haj, bordzseki.farmer stb.

O meg logos melegitonadrag egy mezei polo es dzseki.



Tegnap este meselte hogy szeretne jovoheten etterembe vinni...

Nem akarok udvariatlannak tunni, de az elso amibeszembe jutott hogy oke en feloltozom...de olyan ciki ha O oda is igy jon el esetleg.



Mindig olyan fiujaim voltak, akik adtak a megjelenesukre, es ezalatt NEM a sznobsagot ertem.

Csak az igenyesseget es a stilust.


Csajok nektek ez bejonne? Vagy csak engem taszit?


2017. márc. 26. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

Szia!

Én is melegítőben vagyok egész nap.

Igaz a bmw 750i kocsimhoz ez passzol a legjobban.

még a diszkóba is beengednek így, igaz felülre egy izompoló kerül.

A kidobók ismernek sok helyen, így dress code.

Szóval mi is ezzel a baj?

Randira is így szoktam menni, ha hidegebb van, felülre még egy bomber dzseki vagy egy bőrdzseki kerül, oszt jó van.

2017. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
A csajok szeretnek öltözködni ez tény. Egyébként van olyan dolog a világon, bármi, ami téged nem köt le, nem érdekel, és abszolút semlegesen állsz hozzá? Nekem pl az öltözködés ilyen...nem tudom neked van e ilyen, vagy mindent imádsz a világon.
2017. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is taszito lenne. Igenytelenseget sugall, amikor valaki nem tudja, hogyan kell megjelenni. Egyetlen baratom volt ilyen, aki mellett felnem kellett allandoan, hogy jaj, megint nem tud egyedul feloltozni, es megint leeget, hogy tornacipoben acsorog meg vasalatlan ingben, meg tarsai... azota ez alapjan is szelektalok, mert nem kivanok senkinek az anyucija lenni, hogy felugyeljem az oltozkodeset, mert magatol az utcara sem tud kilepni.
2017. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát engem kifejezetten zavarna, ha mindig melegítőnadrágokban mászkálna a párom.


Nyilván vannak helyek, alkalmak amikor az az ideális, pláne otthonra, de azért hivatalos helyekre és hasonlók nem kéne!

2017. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Örülj, hogy legalább neked nem kell mackóban járni :D
2017. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Orulok hogy nem velem van a baj hogy igy gondolkodom :D

2017. márc. 26. 15:23
 7/20 Bad G-Sus ***** válasza:
37%
vegyél neki egy faza farmert.hátha veszi a lapot :D
2017. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem hajlando farmerban jarkalni mert neki a melegitogatya a kedvenc es kesz.


Nekem furcsa.

Pl. En repulogepre meg hivatalos ugyintezeshez nem vennek fel trening gatyat.


Oke. Bevasarlashoz...setalni oke.

2017. márc. 26. 15:27
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Tehát aki úgy öltözik fel, ahogy neki jól esik és nem érdekli, ki mit gondol róla, az valamit rosszul csinál a gyakoris "lányok" szerint. Tudom, tudom, hogy van ez a megfelelési kényszer is mindenkiben, mert ha nem pakol magára az "egészséges egóval" rendelkező nő fél kiló vakolatot magára és nem vesz fel stílusos ruhát, akkor valamiért nem érzi jól magát...vajon miért? Hisz vele minden oké...Nem értem. De ha én nem akarok másnak tetszeni mert az életem minden területén megfelelőnek érzem magam és kb az sem érdekel ki hogy néz rám e miatt, már "igénytelen"-nek titulál a társadalom. Valamilyen szinten ez jó dolog, hisz látom ki a birka :)
2017. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

A most kapható farmerek tényleg brutál szűkek. Az is ami a legkevésbé az.

Inkább akkor valami bővebb vászon nadrág.

Pl :D

[link]

2017. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!