Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindig melegitoben jar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig melegitoben jar a pasi? Nektek nem lenne zavaro?

Figyelt kérdés

Kulfoldon ero par vagyunk, es igaz itt nem szoljak meg az emberek egymast oltozkodesben..de nekem ez olyan furcsa.

A parom mindig melegitonadragban megy mindenhova.

Legyen az varosi kirandulas, munka, bank, vasarlas.

Plusz a csaladomhoz is igy jott at bemutatkozni. Igy utazik a repulon is... Stb. Barmi!


En nonletemre nagyon szeretek oltozkodni , persze ez minden csajszinal igy van.


Az elejen ez nem zavart. Gondoltam csak lusta atoltozni.

De kozolte .hogy Neki nincs is farmerja mert kenyelmetlen neki.

Pedig piszkosul jol allna rajta szerintem!


Neha olyan furcsan nezunk ki egymas mellett:

En posztokabatban meg magassarkuban, vagy ha laza a stilus akkor is feltuzott haj, bordzseki.farmer stb.

O meg logos melegitonadrag egy mezei polo es dzseki.



Tegnap este meselte hogy szeretne jovoheten etterembe vinni...

Nem akarok udvariatlannak tunni, de az elso amibeszembe jutott hogy oke en feloltozom...de olyan ciki ha O oda is igy jon el esetleg.



Mindig olyan fiujaim voltak, akik adtak a megjelenesukre, es ezalatt NEM a sznobsagot ertem.

Csak az igenyesseget es a stilust.


Csajok nektek ez bejonne? Vagy csak engem taszit?


2017. márc. 26. 15:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ezek a farmerok egyaltalan nem szukek sot nem is csoszaruak. Sot eleg jol is neznek ki.


www.metal-shop.hu/images/produkty/61831_2.jpg


[link]

2017. márc. 26. 15:47
 12/20 anonim ***** válasza:

Az első túl szálkoptatott. MEg tapasztalatból mondom, hogy nehéz olyat venni, ami laza. Elvileg a regular, ami nem szűk és azok is elég szűkek.


Egyébként szerintem az tényleg jó, amit 9 ír, hogy nem ad arra, hogy mit gondolnak róla. Viszont szerintem ez már a másik véglet, hogy kényelmetlenül érezné magát másban. Mert szerintem ez már kicsit ilyen, hogy bele van ebbe ragadva. Máskülönben simán lehetne egy másik gatyája a polcon és néha felvenné. Miért ne alapon. Kérdező szerintem ezt csinálhatnátok, hogy annyit kérj tőle, hogy legyen egy másfajta nadrágja. Ha épp kísérletezni szeretne valami újjal. De te meg ne kérd soha, hogy vegye fel csak ha egyszer megjön a kedve. De legyen ott, hogyha kedve lenne, akkor legyen.

2017. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen párom, eleinte borzasztóan furcsálltam a dolgot, sőt, mondhatni zavart is, aztán megszoktam. (Mondjuk ne susogós macinacira gondolj, inkább szabadidőnadrágra. :D) Ő mondjuk ki tudott öltözni, ha muszáj volt, csak nem szeretett.

Nem mondom, hogy bejött, de elfogadtam.


A mostani párom ilyen szempontból idegesítőbb, ő ugyan nem melegítőben jár, de ugyanúgy az egyetlen kedvenc nadrágját nyúzza, és mondjuk egy étterembe, színházba esélytelen lenne elmennünk :D

2017. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem erről mindig az jut eszembe, mikor a kisgyerek "csakazértse!" csinál meg valamit, mert akkor elveszik a lelke, ha normálisan néz ki.
2017. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Off:

Bezzeg minket nőket,hogy leszólnak,ha egy parkban sétáláshoz felveszünk egy normális,nem kibolyhosodott Nike melegítőt!Csak tudnám,mire fel ezek az elvárások,ha a magyar pasik nagyrésze a legrondább egész Európában.Szerintem egy tizes listában benne vagytok-ha nem is dobogós helyezettel-,ezt bizton állítom,úgy,hogy nem baj,ha autisztikusak az elvárások,csak ne csodálkozzatok,ha helyettetek egy külhonit választ az a nő,aki megteheti,mert legalább az nem vár el annál többet,mint amennyit nyújtani tud.


On:

Na,ez pl. nem is egy olyan randa gatya.

[link]

És nem is melegítő,hanem pamut.

Mondjuk egy ilyen mintás melegítő már bőven elfogadható.

[link]

2017. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem járkálhatna melegítőben akárhová, de ha a szüleimhez jönne első alkalommal bemutatkozni tréninggatyában, már a kapuból visszafordítottam volna átöltözni.

Aztán, ha nem jön vissza, akkor mindketten így jártunk!

2017. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
na ilyen pasim sem lenne.
2017. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A videki suttyok szoktak telen-nyaron melegitoben lenni. Szerintem az oltozkodes igenis egy kepet ad az illetorol, majd az eskuvojere is fekete mackot fog huzni, mert az a kenyelmes?! Ne mar...

Egyedul a repulot ertem meg, meg a kirandulast, mert ezeknel en se lennek orakig egy szuk farmernadragban, de a tobbi igenytelensegre utal. Mondjuk a magyar ferfiak tobbsege telibe szrja az oltozkodest,ami eleg szomoru, mert borzasztoan sokat tud dobni. Olaszorszagban, Nemetorszagban, Franciaorszagban csak pislogni tudok neha, annyira jol neznek ki a ferfiak, itt meg na hagyjuk...

Zavarna igen amugy.

2017. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont ma mondtam a páromnak miért nem hord néha melegítőt😅 bas*ztatta a kocsiját és egy nem az a susogós bő sz*art képzeljetek el hanem egy kicsit szűkebb nike melegítő volt rajta feszülős pólóval annyira jól állt rajta kiadta a kis hátsóját neki😋 de ő meg azt nem hajlandó fwlvenni soha😞

persze nyilván amit a párod csinál az tulzás és kellemetlwn is lehet bizonyos szituációkban. De ha ilyen akkor nincs mit tenni. Vagy amit az eggyik válaszoló belinkelt 2 melegítőt szerintem azok teljesen elfogadható lenne farmerok helyett mégse melegítő de mégis azért jobb benyomást keltene és jobban is néz ki.

2017. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen nőt... valahogy fel sem vetődött, hogy köszönésen kívül más is lehetne köztünk.

Nekem ez túl gáz, pedig korántsem érdekel az öltözködés.

2017. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!