Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mennyire zavaró tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró tulajdonságok ezek egy lányban?

Figyelt kérdés

-Sokáig a szüleivel fog lakni, mivel nem akar külön lakás miatt plusz kiadásokba bonyolódni és kényelmetlenül érezné magát, ha valaki ilyen kaliberű anyagi terhet át akarna vállalni helyette.

-Viszonylag későn végez a tanulmányaival (kb. 24-25 évesen).

-Szeretne családot és házasságot

-Igényli azt, hogy kissé "gondolkodósabb", komolyabb témákról is beszélhessen a párjával (tudomány, irodalom, színház, stb.) Sőt, el is akarja vinni a párját ilyen jellegű programokra.

-Kicsit elvont, úgy értve, hogy szeret pl. éjjel mászkálni, vagy kimenni az esőbe. :D (ne nevessetek ki érte, szerintem tök jó érzés)

-Szüksége van térre és nem szereti, ha valaki megfojtja (értem ezalatt, hogy nem szeretem, ha valaki minden nap lóg a nyakamon, szeretek a saját dolgaimmal foglalkozni, edzeni, a barátaimmal lenni, stb.)


Baromi dedósnak hangzik visszaolvasva, de komolyan gondnak érzem, hogy ilyen vagyok. Amúgy igen, elmúltam már 15, sőt, már lassan 20 is. :D


2017. jún. 11. 00:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi miatt kéne azt hinni, hogy 15 vagy?
2017. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Le lettem érte dedósozva már párszor. Főleg a harmadikkal meg a negyedikkel, mondván, hogy "hagyjál már a hülyeségeiddel". :D
2017. jún. 11. 00:55
 3/27 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Ezek alapvetően szerintem inkább jó tulajdonságok/dolgok mintsem zavaró tényezők. Szóval ezért jár egy ---> 🍌 remélem szereted. 😏
2017. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leírás szerintem egy aranyos lányé lehet, aki nem dedós, hanem elvont, értelmes, és szerintem szerethető :)

Legyen önbizalmad, amiket leírtál, teljesen szerethető és nem zavaró dolgok :)

2017. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Interferencia ***** válasza:
100%

Nem azok. Észrevételeim:

-A 24-25 év viszonylag késő? Mesterképzést végezve kb. ez az alap.

-Tényleg arra mondják, hogy gyerekes vagy, hogy szeretnél családot meg komolyabb témákról beszélni?

2017. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
GPS lokációt kérek, szaladok máris! 😁 Vinném, mint a cukrot!
2017. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Számomra egyáltalán nem lenne zavaró amennyiben konkrétan megmondod mit szeretnél.

pl. Én nem szeretek étterembe járni(nem tudom megmondani miért, volt egy barátnőm aki viszont nagyon is és elvárta, hogy én hívjam el őt. Na mármost ez rendben is lenne, csak éppen nem szólt hanem utalgatott rá folyton és nem tudtam sosem hova tenni.(ha meg rákérdeztem mit akar ezzel még én voltam a "gonosz/bűnbak") Amikor leesett akkor pedig sokszor direkt nem tettem azt amit szeretett volna mert kikészített a sok utalgatással. 23/f

2017. jún. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!:)) A banános srácnak csalódást kell okoznom... :D


Attól nem kell tartani, én egyértelműen kimondom, ha valami kell vagy zavar, lehet, hogy amiatt ijesztő az, ha mondjuk kijelentem, hogy igen, én bizony akár most is úgy választok, hogy az illetőben a leendő férjem látom, mert különben minek. Aztán vagy "kibírjuk" addig együtt, vagy nem. :D

2017. jún. 11. 01:29
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy ezek alapján 🙂

23/F

2017. jún. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nincs benned semmi különös. Aki nem plázamacska, az különcnek hiszi magát, nagyjából attól, hogy "gondolkodósabb"(lol), meg kimegy az erdőbe sétálni vagy eljár edzeni. Tök átlagos vagy, hip-hopp lesz pasid.
2017. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!