Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mennyire zavaró tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró tulajdonságok ezek egy lányban?

Figyelt kérdés

-Sokáig a szüleivel fog lakni, mivel nem akar külön lakás miatt plusz kiadásokba bonyolódni és kényelmetlenül érezné magát, ha valaki ilyen kaliberű anyagi terhet át akarna vállalni helyette.

-Viszonylag későn végez a tanulmányaival (kb. 24-25 évesen).

-Szeretne családot és házasságot

-Igényli azt, hogy kissé "gondolkodósabb", komolyabb témákról is beszélhessen a párjával (tudomány, irodalom, színház, stb.) Sőt, el is akarja vinni a párját ilyen jellegű programokra.

-Kicsit elvont, úgy értve, hogy szeret pl. éjjel mászkálni, vagy kimenni az esőbe. :D (ne nevessetek ki érte, szerintem tök jó érzés)

-Szüksége van térre és nem szereti, ha valaki megfojtja (értem ezalatt, hogy nem szeretem, ha valaki minden nap lóg a nyakamon, szeretek a saját dolgaimmal foglalkozni, edzeni, a barátaimmal lenni, stb.)


Baromi dedósnak hangzik visszaolvasva, de komolyan gondnak érzem, hogy ilyen vagyok. Amúgy igen, elmúltam már 15, sőt, már lassan 20 is. :D


2017. jún. 11. 00:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
*esőbe - autokorrekt
2017. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

Hát velem lehet sok mindenről beszélni, de őszinte leszek én színházba eddig se nagyon jártam és eztán sem akarok, senki miatt! Belegondolva, hogy Te 20 éves vagy és még 4-5 évet otthon akarsz lakni a szüleiddel ez nálam hátráltató tényező! Én már nem tanulok 23 évesen dolgozom, de csak olyan nőt keresek, akivel vállalhatom a mindennapi életet! Veled ez nem menne! A másik dolog, hogy ne legyen a megfojtás! Barátokkal lógás! Erre csak azt tudom mondani, hogy most döntsd el, hogy kapcsolatot akarsz vagy haverokkal lógni! Nekem volt ilyen párom esélyt adtam a dolognak, de nala minden a nonstop haverokról szólt, így hamar röptettem! Vannak nézőpontbeli különbségeink, de ezzel semmi baj nincs!


Válaszolva a kérdésedre és szembe menve jó pár válaszadóval, igen részben vannak zavaró tulajdonságaid! Ezért mondok egy biztató szándékú nemet (hogy nem kezdenék veled kapcsolatot, ha lehetőség adódna rá)! Ezt a nemet tudd be annak, hogy vannak még dolgok, amin változtatnod kell! El kell még telnie pár évnek!

2017. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"-Igényli azt, hogy kissé "gondolkodósabb", komolyabb témákról is beszélhessen a párjával (tudomány, irodalom, színház, stb.) Sőt, el is akarja vinni a párját ilyen jellegű programokra. "


Ez 10/10-es tulajdonság, nagyon kevés nővel találkoztam, akit tényleg érdekelnek ezek a dolgok (és nem csak mondja, mert az olyan jól hangzik), így aztán egyedül járok színházba pl :)



"Szüksége van térre és nem szereti, ha valaki megfojtja (értem ezalatt, hogy nem szeretem, ha valaki minden nap lóg a nyakamon, szeretek a saját dolgaimmal foglalkozni, edzeni, a barátaimmal lenni, stb.) "


Ez a nyakon lógás viszont érdekes kérdés.


Idősebb vagyok nálad, van saját lakásom, így nálam a kapcsolatban valahol alap az összeköltözés (ha nem is az első héten).

A korábbi kapcsolataimban ez úgy működött, hogy elmentünk együtt edzeni, de miközben ő kardiózott, én bementem egy TRX órára (de az sem volt katasztrófa, ha egyikünk ment, másikunk nem), szóval nem voltuk egymás szájában, de együtt voltunk, ahogy a barátokkal is tudott mindkettőnk találkozni, este meg együtt voltunk. Ezzel nincs gond.


Másrészt az, amikor valaki akár napokig külön akar lenni nekem már sok, akinek ennyi térre van szüksége, az ne párkapcsolatot keressen, az még csak járogatni akar, ahol heti 2-3 napon randi van, a maradék időben meg különélés.

2017. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lényegében elfogadható dolgok. De te vajon eltudnál engem fogadni?? Én például imádom a hadtörténelmet, a Star Warst, a videójátékokat, a sportokat, az állatokat és a rock/metált. Így ennyi. Egyébként az pont kapóra jönne, ha elmennél a barátaiddal, mert akkor tudnék a hobbimmal foglalkozni. Éjszaka énis szoktam járkálni, akkor jó csendes a környék. Egy picit antiszocnak tűnsz, de nem gáz, kicsit az vagyok én is, bár én amúgyis nehezen barátkozom meg az emberekkel. Amúgy csak azért dedósoztak le, mert nem tudtak normális érvekkel lepattintani.
2017. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha engem írtál volna le. Két éve van barátom, nagyon szereti, hogy ilyen vagyok és elfogad.
2017. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

A másik nyakán lógást úgy értem, hogy az nekem pl sok, ha valaki számonkér, hogy miért nem írtam neki vissza 2 órán keresztül (volt ilyen), vagy mondjuk én este edzek, ráadásul itthon, vagy lemegyek futni és nekem az a pár óra nyugi a maga szertartásával kell. Szóval 1-2 naponta mindenképp szeretnék találkozni a másikkal, ennél ritkábban találkozom a barátaimmal, szóval ez nem olyan, hogy mással vagyok helyette, hanem inkább senkivel. Viszont ha valaha lesz közös lakásunk valakivel, azt is csak akkor vállalnám, ha lehetőségem lenne külön egy dolgozószoba/sarok szerű dologra. Lehet, hogy lelketlennek tűnik, tudom én nagyon szeretni a másikat, de egy kapcsolat nekem nem arról szól, hogy pórázra vagyok verve és minden dolgomat figyelik. Úgy nem lehet gondolkodni sem.


A másik, amit mondtatok, az összeköltözés. Nem tudom jelenleg vállalni azt a költséget, és nekem kellene egy olyan szintű összeszokás is, hogy ez működjön. Ez eleve minimum egy év egy kapcsolatban szerintem. Nem látom sok értelmét úgy, hogy fizetni nem tudok, díszelegni meg nem szeretnék ott, mivel sokkal többre akkor sem lennék jó, ha ott laknék(akkor már két szakon leszek, meg neki kellene akkor állnom mellé dolgozni is),annak meg nem látom sok értelmét, hogy valaki nézi, ahogy mással foglalkozom, akkor inkább ne zavarjuk egymást és töltsünk együtt minőségi időt. De lehet, hogy erre meg rávágja az ember, hogy nem való egy ilyen életbe kapcsolat. Mondjuk szerintem csak el kellene dönteni, mi a fontos és mire megy pénz/energia. Nem hiszem, hogy tragédia, ha az ember nem költözik össze olyan hamar, ezért legalábbis fölöslegesnek tartom.

2017. jún. 11. 10:56
 17/27 A kérdező kommentje:
#14 teljesen rendben van, Star Wars fan nem vagyok ugyan, de kockulni én is szoktam, szóval tudom, mitől jó az és nem szivatnálak miatta.:D
2017. jún. 11. 11:02
 18/27 anonim ***** válasza:
Tyűű, szimpatikus vagy. :D
2017. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ez én vagyok.

Ráadásul kertes házban élek falun, városon albiként max. egy lyukat tudnék fenntartani egy rossz környéken. Szóval nem törekszem arra, hogy minden áron külön legyek.


Nekem van már barátom 1 éve és 9 hónapja,

neked is lesz, kérdező! :)


21/L

2017. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hajszalpontosan ugyanilyen vagyok. Szerencsere a baratom is maganak valo, kifejezetten igenyli a kulon toltott idot. En is tanulok, nekem sincs penzem ezert meg nem elunk egyutt, de ami kesik nem mulik. Majd lesz olyan felev, amikor kevesebb targyam lesz, akkor fogok dolgozni, es akkor lesz ertelme az osszekoltozesnek. Mi a tavolsag miatt ritkan is tudunk talalkozni, ennek ellenere mukodik a dolog.
2017. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!