Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerül szóba egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül szóba egyre többször a macskás nő fogalom?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom manapság
2017. jún. 10. 16:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha már meghaltam - bocs, döglöttem -, nem nagyon kell támadni. De remélem, ízleni fogok nekik és csipogni fognak. Bár rágcsáló eszik húst?
2017. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Minden vegán titokba húsimádó.

Lehet hogy éjjel kirepülnek, mert amúgy szárnyaik is vannak, és levadásszák a galambokat.

2017. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Lehet. Én sem bírnám hús nélkül.

Amúgy te olyan lány vagy, aki fiú, csak odaírja, hogy L, hogy ne mondják, hogy nőgyűlölő?

Rendkívül szövevényes.

2017. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én. medvedisznóember
2017. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Minden szavadról lesüt, "kiscicus".,

nyugi, azok is lerágják a pofád ha egyedül döglesz meg ?:D"


Es teged felesegul vesznek majd jovore ilyen arrogans stilussal es kevely lelekkel? Almodozz csak, Luciella... Amugy meg ferfi vagy es te irtad ki ide ezt a kerdest. Ha te mar egy macskara is feltekeny vagy, akkor ne csodalkozz, ha nem lesz parod ebben az eletben. Mivel neked nincsnenek igenyeid es elvarasaid a parkapcsolatodban, azt teheted, hogy kimesz a putrisorra, fogsz magadnak egy formas fiatalka lanyt, nemzel vele 6-8 gyereket es problamad megoldva. Mar ha kellesz annak a lanynak...

2017. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az oldalt :D
2017. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Hogy nyitják ki a ketrecet?"


Ugy, hogy a majmocskak jo szabadulomuveszek. Pacsi neked! :D :D :D

2017. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Duplán macskás nő vagyok: cicás bújós, na meg cirmos macskám is van! :)
2017. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

28. Jobb ha tudod, mert a ferfiak megmondjak, hogy egyedul fogsz megdogleni, a Cirmi meg majd leragja a pofadat. Erted? :)


Mert CSAK! Mi az hogy nem egy ferfi tokegolyoit simogatod estenken?? Neki jo lennel, neked miert nem jo eppen o? Fuj, valagatos pitsa vagy, meg is erdemled, hogy a holttestedet majd lezabalja egy kis ragadozo. Simogattad volna inkabb Jozsit, hiszen rendes ember az, ladd, neki is kellettel volna. Az a bajod neked, hogy magasak az igenyeid meg az elvarasaid. Nem veszed eszre, hogy ember az? Ember az a sarga, rohado fogaival es gombas, budos labaival is. Miert nem jo neked, hogy a mosdatlan farkat martogatja beled estenkent? Jo lesz az neked, hiszen eppen hogy csak egy fokkal szebb az ordognel, amugy meg hidd mar el, hogy o jo ember. Ne legy mar ennyire felszines!


Amugy meg nem hallottal meg arrol, hogy egy no befogado, azaz barmikor barmelyik ferfi beleverheti a szutykat? Ha te ezt nem birod elfogadni es megerteni, akkor nagyon sajnallak, te egy savanyu, baszatlan pitsa vagy es leszel, akinek egy macska fogja leragni a halott pofajat.

Szegyelld magad, te macskas no, mert valogatni mereszelsz a ferfiak kozott! :)

2017. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29. Miből gondolod, hogy a macskámat simogatom esténként? Ennyire ostoba nem lehetsz, vagy mégis??? :) Nem a macskámhoz bújok, ráadásul jó srác akire büszke vagyok, és szereti a macskámat is! :)
2017. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!