Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerül szóba egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül szóba egyre többször a macskás nő fogalom?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom manapság
2017. jún. 10. 16:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%
Tudod milyen az. Azok a tipius öregebb nők, akik idegesítőek és hobbiszinten kötnek bele mindenbe, különösen a hivatalokban. Szexualitás és a szerelem tartós hiánya miatt állandóan őrjöngenek, ezek jelentenek fel, ha "túl hangosan mosolyogtál".
2017. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
10.: A nem tökéletes külsejű nőknek kevesebb elvárása van. Ha te ezt nem tudod, az azért van, mert neked is nagyon sok elvárásod van. :) Járj egy csúnyább nővel aki picit kevesebbet beszél mint a nagydumások és ha ő neki is nagyok az elvárásai, na akkor általánosíts :) Bár akkor sem kéne... Ja és a felnőtt nőknek már a szerelem és törődés a legfontosabb, nem a külsőségek. Felnőtt alatt nem azt értem, aki papíron felnőtt.
2017. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%

Mert a pasik ráálltak erre a fenyegetésre.


"Add lejjebb az igényeidet (= gyere össze velem), különben macskás nő leszel."


Mintha az szar lenne. Mármint nekem az lenne, mert nem szeretem a macskákat, nem mozognak "normálisan", mint egy kutya, hanem settenkednek, osonnak. Nekem tengerimalacaim lesznek. :)

2017. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

a 13as, azaz a macskás nő kommentjét hallhattuk :D igazi keser :D


22L

2017. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Azért mert egyre többen vannak, és a "macskás" csak szinonima.
2017. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
55%

Mi ebben a keser, kiscicus? Hogy válaszoltam érdemben a kérdésre? Olvass vissza az oldalon, itt ilyen kontextusban használják.


És tengerimalacos vagyok, köszönöm.

2017. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

Minden szavadról lesüt, "kiscicus".,

nyugi, azok is lerágják a pofád ha egyedül döglesz meg :D

2017. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémád igazán hiszen nem ártanak senkinek.

Vagy az zavar, hogy inkább vannak egyedül, mint egy olyannak akivel nem boldogak?


Szerintem semmivel sem szánalmasabb egy cicás nő, mint egy alkesz magányos agglegény.

2017. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Hogy nyitják ki a ketrecet?
2017. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

lefogynak, vékonyan kimásznak, és úgy támadnak meg :D

és közbe ezt mondják: KHÁRIMÁÁÁ

2017. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!