Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerül szóba egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül szóba egyre többször a macskás nő fogalom?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom manapság
2017. jún. 10. 16:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%

Mert egyre több az idegesítő pitsa. Akik teljesen elviselhetetlenek, nyavalyognak. Megkattannak. Savanyúak


Jelenleg 22 éves vagyok, jövőre házasodom. Remélem soha nem leszek ilyen, nem változom, szeretek élni, szeretem a férjem, és kész


De anyósom...ő tényleg macskás nő. 6 macska, őrült arc, rossz tetsi higiéné....beteg o.O Hosszú folyamat...de...

2017. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Én biztos nem leszek macskás nő, mert allergiás vagyok az állatszőrre. :D

Az első válaszoló után most picit rosszul érzem magam, én is 22 éves vagyok de nincs barátom. :/ Így nehezen házasodhatok jövőre...

2017. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Majd 30 év múlva szapuld az anyósodat. Ő is volt fiatal reményekkel teli szerelmes fruska.
2017. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

1.es vagyok. A leendő okos emberkéknek kis magyarázat

Anyósom egy karrierista, de nem jó értelembe


Apósom megírt neki 2 szakdogát, fizette a jogi egyetemet, stb stb. Aztán mikor végzett, és befutott, elhagyta. Soha nem volt neki jó, mindenkibe csak azt látta hogy el akarja venni a (lenyúlt) pénzét.

egyedül fog megrohadni, senki nem szereti, és ő se szeret senkit


alapnak mondom kb :D

2017. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem tudom, az egyedülálló, hisztis, unott nők körülöttem mind kutyá(ka)t tartanak.
2017. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%

Mert elmagányosodik az ember, és a nőknél a házikedvenc ezt az állapotot enyhíteni tudja. Én inkább a "kutyás nő" kifejezést használnám, értük sokkal több nő rajong, és volt egy tanulmány, ami azt taglalta, hogy a nők sokkal inkább képesek a kutyák rezgéseit fogni és jobb gazdái az ebeknek, mint a férfiak.


Ez az egyik alapvető különbség férfi és nő között: a nők magányát képes enyhíteni(vagy akár el is űzni) egy házikedvenc, de a férfiakét enyhíteni, megszüntetni csak egy nő tudja.

2017. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Lehet van ebben valami, én spec utálom a macskákat. Inkább duci-kutyi, meg törpenyuszi párti vagyok :D

2017. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Törpenyuszikkal sem szégyen élni :D


Igen, az ember fiatalon elképzelni sem tudja mivé válik mire végigmenetel az életén és ez így van jól, különben azonnal kútbaugrana ha szembesülne saját jövőjével.

2017. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
A törpenyuszi imádat páromtól jött át. Neki van egy holland kis bébinyuszkója :D
2017. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Ezért hallani egyre többet ezt a kifejezést, mert egyre több nő elvárásai köszönő viszonyban sincsenek azzal, amit reálisan a szintjükön/helyzetükben elvárhatnak a férfiaktól, ezért gyakorlatilag örök magányra kárhoztatják magukat.
2017. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!