Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok hogy a sikertelen férfiak egyre újabb és újabb magyarázatokat találnak sikertelenségükre ahelyett hogy esetleg bennük keresnék a hibákat?

Figyelt kérdés

Elősször az a baromság terjengett a sikertelen férfiak körében hogy a nőknek a külső és a pénz számít elsősorban.

Aztán jött a következő agyrém hogy iszonyú férfitöbblet van.

Most újabban azt látom terjengeni az ilyen tisztelt férfiak körében hogy minden nő külföldi pasikhoz rohan....


2017. jún. 7. 17:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ezek a felsorolt pontok kétségkívül közrejátszhatnak sok férfi sikertelenségében. Személy szerint velem az lehet a gond, hogy csendes természetű vagyok, vélhetően a nők unalmas alaknak tartanak. Ennyi elég hozzá, hogy a potenciális jelölt kategóriából kiessek, inkább sorban állnak a nagydumás, domináns fickóknál.
2017. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, a sikeres férfiaknak is ugyanez a véleménye a nagy többségetekről. Pont, hogy ezekben a panaszkodók azok, akikben még él bármi remény az irányotokban. :D
2017. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

#10 vágod, hogy ez a kommented egy az egyben azt jelenti, hogy azt gondolod magadról, hogy tökéletes vagy? Pontosítva: az egyetlen hibád, hogy túl jó vagy.

Mégis mi elriasztó, ha ez nem?

Szintén ijesztő még, hogy szerintetek csak unalmasok és domináns 'kihaénnem' véglények vannak...


És kérdező igen, mindenki aki járt már ezen az oldalon legalább egyszer tapasztalta már ezt a jelenséget. De az ehhez hasonló kérdéseket is...

2017. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mindenki a külsőre figyel fel először.Még az itt siránkozók is, csak könnyebb letagadni.Elég ellentmondásosak, hiszen nekik sem kell a kövér pár.Így nem igazán érthető, hogy nekik mér fáj, amikor ők sem tetszenek a másik Félnek.
2017. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

ez a legnagyobb baromság, hogy "keresd önmagadban a hibát"


Mégis mi a hiba? (Minden csak nézőpont kérdése, a lényeg az egyensúly, és lehet a "jóból" is a ló túloldalára esni.)


hogy dolgozom? --> sztahanovista vagy és munka mániás

hogy munka után hazajövök és nem a kocsmába döglök be? --> nincs szociális életed

Hogy a tv-ben nem nézek meccset, sőt tv-t se nézek? --> Sznob vagy "én nem nézek TV-t, mert abban csak a hülyeség megy" (remek műsorokat lehet látni ám a tv-ben, nem csak Luszeszita,Szulejmán meg Mónika show van ám)

hogy nem szeretem feleslegesen szórni a pénzt? --> Fukarság, irigység

hogy szavahihető, megbízható, pontos vagyok? Túl őszinte, ami már inkább bunkóság, tapintatlanság, parasztság

vagy, hogy nem járok bulizni, kocsmázni? Unalmas, nincs szociális élet

vagy, hogy itthon töltöm a szabadidőm nagy részét? Otthon ülős, unalmas.


Nem azt mondom, hogy ilyen vagy, DE ezek, amiket felsoroltál mind hibák is lehetnek, és TE ezt nem látod. Ez is egy hiba.

2017. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ertsd mar meg, hogy nem mondhatjuk ki, hogy minden no rbanc, aki nem a mi farkunkat isteniti.
2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10-es, nem látod, hogy egyetlen hibát sem soroltál fel, csak álhibákat? Nincs annyi önismereted, hogy tudd, miben vagy valóban gyenge?
2017. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Na jól van, akkor én is sorolok dolgokat magamról:


-nem dolgozom most, bár éppen belekezdek valamibe, mert kicsit unatkozom, és soha sem árt pár tizes, de annyira nem szorulok rá, mert az előző dolog annyit hozott a "konyhára", hogy még jópár évig kitart, és kb mindenem megvan, a barátnőn kívül

-karrierre magasról tojok, egyedüli melóval kaszáltam a legnagyobbat, ráadásul egész könnyen, míg karriert építve egy nyomi multinál töredékét kerestem volna, mindennapi bejárós droidként, robotolással, szerezve egy semmit sem érő "rangot" a cégen belül, amitől semmi sem lesz jobb, csak cégen belül lehet villogni, meg menő "mánáger" szöveget írni facebookra a munkahely rubrikába

-friss társaságban kicsit csendes vagyok, csak akkor szólok hozzá, ha tényleg van mit mondanom

-sajnos csak alkalmi ivó vagyok, nem drogozom, nem cigizem, és deszkaókba sem járok, meg hasonló "szórakozó" (valójában csajozó pasizó) helyekre

-erősen logikusan gondolkozom, ami nem szokott jó lenni az emberi kapcsolatokban

-nem bírok eljátszani másokat, előadni magamat (maximum poénból a vicc kedvéért, esetleg színpadon...), így a kemény, alfahímet sem tudom eljátszani. Ez valami túlzott önérzet miatt van, mert a szerepet játszókat (alfahímeket, keménykedőket) nem tudom nem kiröhögni, mert annyira átlátszóak. Nem adom elő milyen fas5agyerek vagyok.

-nem nyomulok pofátlanul

-egyértelmű kommunikációt értem, a homályos utalgatások általában csak későn, akár hónapokkal később jutnak el bennem odáig, hogy rájöjjek mit is jelent igazából, így vesztettem el a szerelmem beteljesülésének lehetőségét is

-nem adok a látszatra, nincsenek "menő" ruháim, elég hogy jól álljanak, nincs menő autóm, csak megbízható, tágas, és a motorom sem egy csajozós sportmotor, mert ott is az ár/teljesítmény arányra megyek, így elég ha simán tudja az autópályatempót (bár annál sokkal többet tud), és megbízható, olcsón fenntartható. A telefonom is 6 éves, és inkább "hackelek" rá új rendszert mint újat vegyek, és mindent csak akkor cserélek, ha már használhatatlan, vagy reálisan nézve nem elég.

-"unalmas" hobbijaim vannak, mint a motorozás, barkácsolás, filmek, tudomány, és elmélkedés azon hogy lehetne jobbá, könnyebbé tenni az életet

-bulizás, sportközvetítések bámulása helyett inkább felgurulok a hegyekbe és megnézem a naplementét, vagy olvasok tudományos, technikai témában, csobbanok és úszkálok egyet valami tóban, tehát ez is "unalmas"


Mellesleg azok a magyarázatok pont hibákat írnak le...


Egyébként a felsorolt dolgok nem baromságok, ezt megerősítem, mert nekem egész tűrhető a külsőm, így rám néznek a nők, csak aztán mivel nem adom elő magam, ezért nem vagyok nekik "elég férfi", na meg mint írtam ár/teljesítményt (ár/érték) arányra megyek, így nem látszik rajtam az anyagi siker.


Bizony férfitöbblet is van, hiszen a mai modern kor kivételével mindig több nő jutott kevesebb férfira a halandóság miatt (háborúk), most viszont kb kiegyenlített, így 1 nőre több férfi jut, hiszen a nőknek nagyon vonzó macsó alfahímet eljátszók, egyszerre jópár nővel kavarnak.


A külföldi pasik nőknek való extra vonzósága évtizedekkel ezelőtt is nyilvánvaló volt (és még csak nem is kellett hogy nyugati legyen a pasi), és most is az, bár én sem hittem sokáig, azt hittem hogy csak az emberek, filmek, sorozatok ferdítik el, de a saját szememmel is láttam pár szinte sokkoló példát erre, szóval már elhiszem.

2017. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Külsö és a pénz tényleg számit a nőknél.Na akkor buktam is.
2017. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18-as válaszban megint semmi hiba. Már abból is látszik, hogy szembe állítod magad másokkal. Na ez pl rossz tulandonság.


Nem nehéz amúgy. Én pl türelmetlen vagyok, hamar elszakad a cérna. Más valaki? Csak egy szimpla hiba. Nem megjátszós hibák, mint ezek, amiket leírtatok.

2017. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!