Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért talál ki ilyen buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál ki ilyen buta magyarázatokat?

Figyelt kérdés
A barátom korábban buta magyarázatokkal, de kimagyarázta ha késett (1 óra vagy több esetében). Pl kilyukadt a bicikligumi, tényleg úgy jött haza..de követhező héten megint kilyukadt. Volt, hogy el kellett mennie 1.500 ftért amit a főnöke nem tudott a munka befejeztével kifizetni helyben, hanem külön behivatta ezért (megint egy óra +). Volt, hogy munkát ment nézni 2 alkalommal is 2 héten belül de semmi nem lett belőle. Akkor egy ideig csend volt most pedig megint aljárogat ismerőshöz, ami nem igaz mert nincs neki olyan ismerőse, tudom kikkel barátkozik. Amikor felhoztam neki, hogy azt hiszem nekem ez egybcseppet furcsa akkor elterelte a szót teljességében..
2016. aug. 23. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem buta magyarazat.. ha bele gondolsz akkor valos is lehet.. megertem hogy ki vagy akadva HA nem szol elotte hogy kesni fog.

Es az is lehet hogy van olyan ismerose csak te nem tudsu rola. De miert nem beszeled meg paroddal?

2016. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleképzelni ezekbe az eseményekbe semmit, de már nagyon nem hagy nyugtot ez a sorozatosság. Amikor minden szépnek és jónak tűnik, és végre ellazulok akkor megint történik valami. Legutóbb jelenetett rendezett amikor nálam hagyta a telefonját, mondván nehogy valaki felhivja és bosszantásból mondjon nekem hülyeségeket ha meghallja, hogy én vagyok. Nem akartam felvenni megigértem, de kikapcsoltatta velem akkor is azon nyomban.
2016. aug. 23. 17:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nincs defektvédelemmel ellátott gumija, akkor az akár sűrűn is kilyukadhat. Mindazonáltal nem lehetetlen, hogy görbe utakon jár, de ezt csak te tudod kideríteni...
2016. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Magából kikelve, idegesen nem is kérte hanem követelte, hogy azonnal kapcsoljam ki a telefont. A rosszakarók miatt.
2016. aug. 23. 17:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én párom 1 héten 3x ment különböző munkahelyekre meghallgatásra és nem lett belőle semmi, mert szerinte nem érte volna meg. Most akkor én is kezdjek el gyanakodni? :D
2016. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hmmm.. Ennyire ideges lett h nálad maradt a telefon? Tényleg valamit rejteget... Így már más a dolog...
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nana...! Azért azt ne mondjátok, hogy nem gyanús, ha a párotok ennyire kiborul, és "magából kikelve követeli", h kapcsoljátok ki a telefonját, nehogy ez meg az...

A kérdésben vázolt dolgok külön-külön bennem nem keltenének gyanút, de így együtt, ezzel a telefonos balhéval kiegészítve sztem van baj...

2016. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Így van, bele kellett volna írnod ezt a telefonos dolgot, mert így külön kérdést nézve mondanám, h véletlen dolog, h ennyire összejöttek ezek a késések. De a telefonos dologgal már mindjárt más. Én azért utána járnék. Mondjuk nem is értem, h mikor kikelt magából, h kapcsold ki a telefonját stb akkor miért nem vontad őt kérdőre, h mégis pontosan minek, ki lenne az a rosszakaró...Ebben az esetben simán, kérdés nélkül belenéztem volna a telefonjába!
2016. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt gyanús addig, amig össze nem jöttek a dolgok. Nagyon fontos volt neki, hogy kikapcsoljam mert még küldött is üzenetet magának a másik telefonjáról hogy meglássa megérkezik-e, tehát be van-e kapcsolva.. Állitólag nem akarja, hogy bekavarjanak.. Ami szintén előfordulhat van ilyen jómadár régi ismerős.
2016. aug. 23. 17:47
 10/18 anonim ***** válasza:

Az 1-1 órák alatt mit tud csinálni? Semmire nem elég.

Azt még érteném, ha úgy lenne mint én. 2-3 napra tűnök el. A párom, ettől sem akad ki.

2016. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!