Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért talál ki ilyen buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál ki ilyen buta magyarázatokat?

Figyelt kérdés
A barátom korábban buta magyarázatokkal, de kimagyarázta ha késett (1 óra vagy több esetében). Pl kilyukadt a bicikligumi, tényleg úgy jött haza..de követhező héten megint kilyukadt. Volt, hogy el kellett mennie 1.500 ftért amit a főnöke nem tudott a munka befejeztével kifizetni helyben, hanem külön behivatta ezért (megint egy óra +). Volt, hogy munkát ment nézni 2 alkalommal is 2 héten belül de semmi nem lett belőle. Akkor egy ideig csend volt most pedig megint aljárogat ismerőshöz, ami nem igaz mert nincs neki olyan ismerőse, tudom kikkel barátkozik. Amikor felhoztam neki, hogy azt hiszem nekem ez egybcseppet furcsa akkor elterelte a szót teljességében..
2016. aug. 23. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel is kavarhatnának be? Annak tudnak bekavarni, akinek van olyan alapja... Meg miért pont a te párodnak akarnának rosszat?! Milyen körökben mozgott?
2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már a szakitáson gondolkodom mert igy nem tudom mire vélni az egészet, nem tudok bizni és hiába kérdezem, ugye értitek? Nem fogja bevallani az sem ha van valami.
2016. aug. 23. 17:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyik hozzászóló. 1 óra rengeteg idő, h mondjuk egy pillanatra ezzel azzal találkozzon...
2016. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem, hogy mondtam neki nem veszem fel ha hivják úgysem. Meg ha kell szólok ha látom valaki fontos hiv, de nem volt jó semmi csak a kikapcsolás.
2016. aug. 23. 17:57
 15/18 anonim ***** válasza:
# 14: Sajnos ez alapján eléggé nyilvánvaló, hogy titkol valamit... már akkor rákérdeztem volna, hogy mit, ill. vázoltam volna, hogy ha a továbbiakban is látványosan hülyének néz, akkor elfelejthet. Nem vagyok a kutakodás híve - sőt! -, de egy ilyen hiszti után turira belenéztem volna abba a telefonba, felőlem aztán küldheti rá az SMS-eket, letojom...
2016. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, nekem is bele kellett volna nézni de már agyilag fáradt vagyok az egésztől és gondolkodni sem tudok :/
2016. aug. 23. 19:01
 17/18 A kérdező kommentje:
Rá akartam kérdezni amikor eljött a telefonért, hogy mi a csudáért rendezett jelenetet de megpuhultam amikor megláttam.. Szeretem ez az én bajom és a legjobban remélem velünk kapcsolatban
2016. aug. 23. 19:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne légy palimadár, a telefonos dologgal együtt 100%, hogy baj van :/


Ne légy nyámnyila, nincs olyan hogy "elvakít a szeretet" és inkább nem veszel tudomást nyilvánvaló dolgokról..

2016. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!