Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy online társkeresőbe a csaj elolvassa amit irok neki, de nem ir vissza, vagy egyszerűen el sem olvassa?

Figyelt kérdés
Nem fullos lányoknál próbálkozom,a középkategóriával is beérem,de ott sem jobb a helyzet. Csaj ismerőseim szerint nem vagyok gáz és magamat sem tartom annak hiszen volt már jó csajom.
2017. jún. 6. 00:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ritkábban járok szórakozóhelyekre mióta két műszakban dolgozok. Egyik haverom ajánlotta a Badoot és a Randivonalat,mert neki ez bejött. Szerinte is a képeket nézik meg először. 7 éves testépitő múlttal rendelkezem alacsony testzsirszázalékkal és a képeimen mégsem villantok poló,ing,pulcsi nélküli felsőtestet. Van autóm,de a képemen mégis motor látható.Egy héten belül eldöntöm hogy törlöm,vagy szinesebbé teszem az adatlapom,de inkább a törlés felé hajlok.
2017. jún. 6. 10:23
 12/17 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszoló tök jó amit ír csak az a baj, hogy a fele sem igaz.
2017. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem se.
2017. jún. 6. 11:03
 14/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Minden szó igaz belőle, amit írtam. Szerintem ez lenne a normális viselkedés, hogy visszaír mindenkinek a csaj. Pár ember reakciója elszomorító volt, de ez van. Ha nem hisztek benne, hogy vannak normális lányok a társkeresőkön, akkor miért regisztráltatok fel...?
2017. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenki átesik ezen: regisztrál nagy reményekkel, szétküldi az általa veszettül egyedinek gondolt de valójában sablonszöveget és vár, majd nem történik semmi.
2017. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha mindenki átesne ezen,akkor ezek a csajok nem lennének szinte soha bejelentkezve szerintem,mert nem beszélnének senkivel. Nem vagyok bunkó,ezért akkor is válaszolók egy nőnek,ha az éppen nem tetszik. Mikor én kezdeményezek,akkor ügyelek rá hogy ne irjak sablon szöveget és ne is nyálasat. A testmagasságot és a távolságot is mindig szem előtt tartom. Egyik haverom szerint irhatok nyugodtan lenézően is és nem törvényszerű tisztelni a csajokat mert a jó csajok,vagy akik annak tartsák magukat,azok úgy is a rossz fiúkat kedvelik. :-D
2017. jún. 9. 09:26
 17/17 A kérdező kommentje:
Különben meg Aleska Diamond is kép alapján választott nemrég a loveboxon. Jóképűnek,magasnak,legalább enyhén lovésnak és magabiztosnak kell lenni annak a pasinak aki jó csajt akar kifogni egy társkeresőn. Ennyi!
2017. jún. 10. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!