Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy online társkeresőbe a csaj elolvassa amit irok neki, de nem ir vissza, vagy egyszerűen el sem olvassa?

Figyelt kérdés
Nem fullos lányoknál próbálkozom,a középkategóriával is beérem,de ott sem jobb a helyzet. Csaj ismerőseim szerint nem vagyok gáz és magamat sem tartom annak hiszen volt már jó csajom.
2017. jún. 6. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttél be neki. Nem ér rá....
2017. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik neki a külsőd vagy az amit írsz. Ha el sem olvassa akkor lehet már mással alakul valami akár online akár élőben.


Megértem amikor a normális férfiak hiányolják a választ, viszont szerintem a női oldal is érthető, ha sokan írnak neki nem feltétlenül van kedve mindenkinek válaszolni.

2017. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Talán olyan pasiknak válaszolnak, akik nem csak "beérik" velük.
2017. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Sosem társkeresőztem még,egyszerü közösségi oldalon is ez megy....
2017. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert az online társkeresőkön csak hülye p_Csák vannak fent azért.
2017. jún. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez még a jobbik eset... Sokaknak újabban tiltás gomb a nemleges válasz, vagy valami flegma bunkó szöveget küldenek.
2017. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Amikor egyszer társkeresőztem, vagy százan rámírtak. Hiába volt az adatlapomon, hogy 170 cm vagyok és szeretem a magassarkú cipőt, a többség 160 cm körüli volt, sokkal fiatalabb vagy sokkal idősebb, ami szintén kizáró ok volt nálam és leírtam a bemutatkozásomban. Helyesírás, fogalmazás szintén katasztrófa, volt aki ijjesztő volt kép alapján, mert a bicepszéről és a mellkasáról vagy az audiról több kép volt mint róla. Összesen 2 pasi volt, aki szimpi volt, önmagát adta, akivel elsőre randiztam, neki nem adtam volna sok esélyt, mert azt hittem csak trófeákat gyűjt így bemelegítő randinak szántam. Ma ő a férjem :D kicsit elkanyarodtam, bocsi. Szóval mindenkinek -mivel magas volt az üzenetküldők száma - sablon emailt küldtem, amiben megköszöntem hogy írt, de sajnos nem folytathatjuk, mert megtaláltam a párom, és hasonló jókat kívántam nekik. 100 ból 90 nem válaszolt, 2 erősködött hogy beugrik másodhegedűsnek, 6 megköszönte hogy válaszoltam és gratulált, 2 pedig gyalázkodott, pedig azt hittem kedves és korrekt voltam. Ezek után szerintem érthető miért nem írnak vissza mások. Vagy nem veszed figyelembe, mit keres, vagy nagyon hivalkodó vagy, vagy nem sikerült úgy fogalmaznod hogy felkeltsd az érdeklődését. Mivel egyre több a bunkó, elutasító választ se küld inkább az ember lánya, mert senki se szeret házhoz menni a pofonért. Természetesen vannak olyan lányok is, akik nem normálisak és fent vannak társkeresőn. Ha ők nem írnak, azért meg adj hálát.az égnek. :)
2017. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a valóságban :)

Sok pofára esés lesz még, ez a gyengébbik fajta :)

2017. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hehe, így van :D

üdv a klubban!

azt írod vannak csaj ismerőseid, meg baráti köröd..akkor mit erőlködsz a nettel?!

próbálj élőben ismerkedni.

2017. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert naponta rengeteg levelet kapnak és úgyis kép alapján döntenek. Megvizsgálták, a nők 87%-a el sem olvasta ténylegesen az üzenetet, csak a képet nézte meg. Ha pedig válaszolnának és normálisan elbeszélgetnétek, akkor nem lehetne idejönni és panaszkodni, hogy társkeresőn csak nyomi pasik vannak.
2017. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!