Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diploma nélküli férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diploma nélküli férfit minden nő lenéz?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy neki van-e diplomája.

Sokan úgy vannak vele, hogy csak mert nő, ezért neki nem kell anyagiakat és egyebeket letenni az asztalra, mert anélkül is vonzó a pasiknak ha jól néz ki.


2017. máj. 27. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"ha meg ez a 4chan lenne"



óóó, bár a 4chan lenne, de ez csak a GYK... a színvonal is messze elmarad az ottanitól

2017. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

@11

Nem tudom, nekem ahhoz az átláthatatlan felülethez és az agyhalott közönségéhez nem volt ingerenciám sose. Inkább a Hiddenlolt szoktam nézni, ha már extrémebb dolgok kellenek.

2017. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem nézi le mind, általában az hajlamos rá, akinek van és bejött neki ezáltal az élet. A többi max ignorál emiatt. Ha elég sok dologhoz hozzá tudsz szólni és beszéltek vagy egy órát, mielőtt a legmagasabb iskolai végzettség szóba kerül, akkor könnyen elfogadják. Ha már az elején, akkor felmerül, hogy csinálsz-e és ha nemleges a válasz akkor tróger vagy, mert ugye nem tudják egyrészt mennyi gógyid van, másrészt meg kerek perec elzárkóztál a fejlődés lehetősége elől. A második eset sem lenne gáz, ha volna elég időd, viszont érthető, hogy nincs annak tükrében, hogy mára már minden felgyorsult. Az ismerkedés és a döntések is.

30/f

2017. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#1 azért tűrik meg, mert forgalmat generál.. forgalom = pénz.
2017. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%

Annyira szánalmasak ezek a kérdések, és a magyarázatok hozzá?


Inkább húzzatok ki a földekre kapálni és akkor nem lesz energiátok ilyen sz..rokon agyalni.


Kérdező: párom tesco-ban árufeltöltő, nincs se diplomája, se kocsija, apukájával él, nem gazdag, mégis 4 éve boldogok vagyunk együtt, pedig nekem csak egy könyvtárosi diplomám van (kulturális közalkalmazott vagyok, nézz rá a bértáblára, nem keresek sokat, sőt, szinte majdnem annyit keresek, mint a párom a tescoban). hogy lehet ez? ugye? kész csoda, nem? :D


Fejezzétek már be ezt az anyagias, rinyálásos b..romságot, mert már UNCSI!!!!


Csak azok rinyálnak ennyire, akik lusták tenni a saját életük jobbítása érdekében. Sz..r ügy, a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz.

2017. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem, dehogy! Nem az összes!


Itt megy előttem az úton egy nő, és az van a pólójára írva, hogy "diplomás férfiak kerüljenek"


Várj! Bocs, elütötte egy autó. Akkor mégis az összes

2017. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Bocs.Veszek egy hideg zuhanyt!



F.

2017. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem is olyan régen volt itt egy fiatalember, akinek az volt a legnagyobb gondja, hogy neki csak diplomával rendelkező nő kell.Hiába lenne neki minden másban megfelelő az illető, ha nincs diploma, akkor a nő se kell.Na kérdező, erről is a nők tehetnek?
2017. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A volt "csajomnak" két diplomája van. Nem nézett le, símán kidobott. De a két diploma az semmi, nekem van egy szakmunkásom. Na az volt a kemény! Három évig nem dohányozhattam, nem ihattam. Sőt volt az négy is, mert megbuktam a lépcsőn lefele menet. Mondjuk a nőkben több a tanulós, szerintem. Azért tesznek le rendesen az asztalra.
2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én nem, párom nem diplomás, de én az vagyok, nem emiatt vagyunk együtt
2017. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!