Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen találok olyan lányt, aki illik hozzám, mert személyiségem tekintve INFJ kategória vagyok, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Személyiségem tekintve INFJ vagyok, ami sajnos nagyon ritka, rengeteg vélemény szerint a népesség 1 százalékát teszik ki. Az INFJ emberek idealisták, elmodozók, művészlelkek, érzékenyek és nagyon odaadóak. Életre szóló szerelmi kapcsolatott keresnek és spirituális mértékben kezelik a szerelmet.


Pedig nagyon szeretnék egy olyan barátnőt, aki hozzám közeli személyiség. Könyvtárakban szoktam elsődlegesen próbálkozni, de nem járok sikerrel soha. :( Sokan javasolnak még spirituális, költő köröket is, de ilyet viszont nem találok... Pedig Budapesten élek!


A legjobb szerelmi párosítás egy INFJ embernek: ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ


Ti mit javasoltok? Hogyan tudnék ilyen személyiségű lányokkal ismerkedni? Hol keressek? Mi a helyes út? Merre tartsak?


2017. máj. 18. 18:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én INFP vagyok, s nekem sem könnyebb. :(
2017. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

INFJ nő

2017. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszolók!


Íme:

[link]

és

www.agartha.hu


Lehet kutakodni.


Kedves Kérdező!


Mivel a teszt önbevallás lapján működik, elképzelhető, h nem INJF vagy, hanem félrevezetted magad. Ha és amennyiben az énképed és a valóság nem esik egybe -bocs, ez a Te korodban nem lenne meglepő- az is okozhat társtalálási nehézséget.


Lehetséges, h a teszt szerint a ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ mintázatú társ lenne számodra az ideális, de ismersz egyetlen embert is, aki a teszteredményeit magával hordja, összehasonlítási célzattal? Nem az INFJ típusú emberek vannak kisebbségben, hanem azok az emberek, akik erről a tesztről hallottak egyáltalán valamit is. Javaslom, ne erre alapozd a jövőképedet. Saját érdekedben.


Nyugi, ha betoppan az életedbe a nagy, transzformatív szerelem, nem fogod megkérdezni a lánytól, hogy ki van-e a négy betűje :D


Ha bp-i vagy és nem találsz művész és/vagy spirituális társaságot, hááát, nem néztél elég jól körül, nem fektettél bele elég időt. Fuss még egy kört. Nem adtad fel túl hamar?


Ԙ

2017. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!