Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen találok olyan lányt, aki illik hozzám, mert személyiségem tekintve INFJ kategória vagyok, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Személyiségem tekintve INFJ vagyok, ami sajnos nagyon ritka, rengeteg vélemény szerint a népesség 1 százalékát teszik ki. Az INFJ emberek idealisták, elmodozók, művészlelkek, érzékenyek és nagyon odaadóak. Életre szóló szerelmi kapcsolatott keresnek és spirituális mértékben kezelik a szerelmet.


Pedig nagyon szeretnék egy olyan barátnőt, aki hozzám közeli személyiség. Könyvtárakban szoktam elsődlegesen próbálkozni, de nem járok sikerrel soha. :( Sokan javasolnak még spirituális, költő köröket is, de ilyet viszont nem találok... Pedig Budapesten élek!


A legjobb szerelmi párosítás egy INFJ embernek: ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ


Ti mit javasoltok? Hogyan tudnék ilyen személyiségű lányokkal ismerkedni? Hol keressek? Mi a helyes út? Merre tartsak?


2017. máj. 18. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mi az az INFJ?
2017. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Juj, naon különleges vagy. Naon naon.


Talán ne betűk alapján keress embert, és ne korlátozd be magad ilyen görcsösen.

2017. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a gyakori oldalán Számodra megfelelő választ nem fogsz kapni, ez meggyőződésem.
2017. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, ha lerombolom az illúzióidat a könyvtárakkal kapcsolatban, de oda NEM ismerkedni járnak az emberek.

Könyvtáros vagyok, tudom. :)


Keress más helyet.


Szánalmas ez a mondatod: "A legjobb szerelmi párosítás egy INFJ embernek: ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ "

És ezek mi a francot jelentenek jó ember?


Tudod, aki keres az talál. Menj el az Everness Fesztiválra, ott biztos sok hasonló gondolkodású emberrel fogsz tudni találkozni.

2017. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. 7 éve vagyok házas. Nem értem mi a problémád. Szerintem nem a kategória. Más jellegű probléma lesz a háttérben.
2017. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én INFJ vagyok, és? De, pontosan ezért, nagyon sok féle emberrel megértem magam.

És megfogod találni a párod, ne parázz. 😊

2017. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#4 nincs más hely, mert a tescoba se ismerkedni, járnak, az utcán se ismerkedés miatt vannak, és a villamoson se azért utaznak.. kocsmába is piálni mennek, a diszkóba meg táncolni és szórakozni.. munkahelyre meg dolgozni.


Magyarán nem lehet sehol se ismerkedni, mert egyik helyre se ismerkedés miatt mennek az emberek.

2017. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Üdv az INFJ csónakon... Nehéz sors vár rád e téren!


Amúgy le se tagadhatnád az "INFJ"-t, mivel hasonlóan fogalmazol, mint én, aki szintén beszoptam ezt a személyiségtípust.

2017. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is INFJ személyiségtípusú nő vagyok. Elhiheted, hogy művészkörökben (költők stb.) is ugyanolyan nehéz a pártalálás... Nincs igazi tipp, hogy hol keresgélj. Járj el mindenféle eseményre, kiállítás, mozi, fesztivál, kirándulás. Aztán egyszer talán szerencséd lesz. Mondom ezt magamnak is:)
2017. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Ingyenélő Níman Fa Jankó ? Há' én is azz vagyok !!! :D

30/f

2017. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!