Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen találok olyan lányt, aki illik hozzám, mert személyiségem tekintve INFJ kategória vagyok, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Személyiségem tekintve INFJ vagyok, ami sajnos nagyon ritka, rengeteg vélemény szerint a népesség 1 százalékát teszik ki. Az INFJ emberek idealisták, elmodozók, művészlelkek, érzékenyek és nagyon odaadóak. Életre szóló szerelmi kapcsolatott keresnek és spirituális mértékben kezelik a szerelmet.


Pedig nagyon szeretnék egy olyan barátnőt, aki hozzám közeli személyiség. Könyvtárakban szoktam elsődlegesen próbálkozni, de nem járok sikerrel soha. :( Sokan javasolnak még spirituális, költő köröket is, de ilyet viszont nem találok... Pedig Budapesten élek!


A legjobb szerelmi párosítás egy INFJ embernek: ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ


Ti mit javasoltok? Hogyan tudnék ilyen személyiségű lányokkal ismerkedni? Hol keressek? Mi a helyes út? Merre tartsak?


2017. máj. 18. 18:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Ahoz képest, hogy ritka azért kezdtek sokan lenni ;p

30/f

2017. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Pont erre gondoltam 30/f... 😊 Szóval, megvan az 1%, többen már ne írjatok 😂
2017. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy 0,3%-t írnak. Bexarok rajtatok :D

30/f

2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12


Ez nem döntés kérdése, te is tudod. Mondjuk érdekes lenne lekövetni, hogy miért van "túljelentkezés" gyakorin az alábbi típusokból: INFJ, INFP, INTP, INTJ. A gyakoris ismerőseim többsége ebben a 4 kategóriában mozog, ideértve a "nagy fenegyerekeket" és az ismertebb felhasználókat is.

2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

"Hmmm, látok itt egy furcsa szót, ami nem tudom, mit jelent. Nem fogok utánanézni, inkább beböfögöm, hogy mi ez a marhaság, meg hogy fogalmam sincs az egészről. Esetleg próbálok valami kicsit sem vicces egyéb magyarázatot adni a betűszóra, az jó lesz. Nehogymá' okosodjak, hát mit képzel az internet!"


Kérdező: próbálj meg rájönni arra, hogy milyennek látszol kívülről, a fő jellemvonásaid, amiket fontosnak tartasz, és a másikban is keresed milyen módon jelennek meg a külső szemlélő számára, és úgy keresgélj. Ugyanis a belső világ és a külső megjelenése két különböző dolog, ezt főleg az I miatt mondom.

2017. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

Ponthogy nem beböfögtem, hanem vettem a fáradtságot és utánanéztem. Érdekes, egyik sem jellemző rám. Kívánság típust meg nem találtam. Ezért tartom marhaságnak a skatulyázgatást. Viccelni meg had lehessen. Volt aki nevetett rajta. :p

30/f

2017. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam (a viccen kívül), h rengeteg hasonló személyiség típus lehet itt, Mordegard. De, én ebben semmi érdekeset nem találok, egyértelmű sztem.
2017. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kategorizálás hülyeség.
2017. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nafene. Én is infj vagyok. :) jol osszegyultunk.
2017. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
* es szerintem ez egy teljesen jo szemelyisegtipus
2017. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!