Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok, nők szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok, nők szeretnek még virágot kapni?

Figyelt kérdés

Hosszú-hosszú évtizedeken át a nők meghódításának egyik alapvető eszköze volt a virág, mára ez megváltozott. Persze sokuknál ma is nyerő, főleg, ha jól van időzítve, de gyakran halljuk ma már, hogy "Virág? Hagyjál már!" meg "Jaj, de nyálas..." és hasonlók. A modern nő szépen-lassan megfoszt minket egy újabb lehetőségtől, ami által közelebb kerülhetnénk hozzájuk.


Működik ma még a virág "varázsereje" a nőknél? Hölgyek, várom a válaszokat. El lehet még ma is jutni vele a szívetekig?


Ja, és még annyi: aki nem szereti a virágokat, az hogy reagálja le pl. a Nőnapkor kapott virágcsokrokat? Felragaszt egy műmosolyt, közben meg magában "puffog", vagy hogy működik ez?:)



2017. máj. 15. 13:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
Csokival vagy kis plüssel nálam előrébb lehet jutni,az biztos.Na jó,havasi gyopáros kiegészítőkkel is.Az a kedvenc virágom,meg a fehér rózsa.
2017. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Költőnő? ***** válasza:
Én pl igen. Főleg cserepeset
2017. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
39%

"Egyébként is a virág az a növény nemiszerve, tehát olyan, mintha egy méretes dákót adnál.. persze ez már csak vicc :)"


És aki pollenallergiás, az olyan, mintha a szervezete nem viselné el a spermát, vagy mi? :D

2017. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Imádom a virágokat.Viszont a vágottakat nem.Hamar elhervad,ès nem marad meg emléknek.Igy inkább maradok a cserepes virágoknál.
2017. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az eddigi válaszokat, leírom szerintem a virág egy nagyon szép gesztus, de nem pótol semmit önmagában. Sokkal könnyebb megvenni egy virágot a boltban, mint az érdeklődésedet/ figyelmedet szentelni hosszútávon a másikra.

Nekem volt olyan barátom akitől kaptam bazi nagy drága virág csokrot majd miután átadta egész napra magamra hagyott névnapomon. A szívünkig nem virággal, ékszerrel jutsz el, ezt jobb ha tudod. Hasonló hullámhossz, lazaság, kreativitás, eredetiség, humor, férfias shárm. Ezek már jó alapok.

2017. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 RoseTyler ***** válasza:

Én mondjuk egy paradicsompalántának mindig örülnék. :D Az még az erkélyen is szépen terem. :D

A vágott virágtól nem ájulok el, de a gesztust megtanultam értékelni. A cserepes dolgok viszont jöhetnek, azokat szeretem.

2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam "puffogni", ha virágot kapok, egyszerűen megköszönöm, vázába rakom, és két nap múlva megy a kukába, mert kb. addig bírja. Amúgy nem szeretek virágot kapni, azért mert nem maradandó. Ráadásul, ha nem a saját lakásomban kapom, hanem valahol máshol, mondjuk egy randi során, akkor egész idő alatt hurcibálnom kell a kezemben és figyelni, ahogy a több órás randi alatt szép lassan elhervad víz nélkül. Mire hazaérek a randiból, már nem is a vázába megy a virág, hanem egyenesen a szemetesbe. Szerintem ez tiszta pénzkidobás a pasi részéről! Én meg úgy érzem, hogy kaptam is ajándékot meg nem is. Olyan ajándékoknak örülök, amik tartósak vagy ha nem azok, akkor legalább valamiféle hasznuk van. Egy virágcsokor a világ leghaszontalanabb dolga.
2017. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a virágot több oknál fogva sem.

Ha kapok akkor örülök de nem a virág miatt hanem mert tudom h akitől kapom kedveskedni akar.

2017. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten szeretem a virágot, de attól még nagyon jól esne, ha valakitől kapnék, mert tudnám, hogy gondolt rám, figyelmes, és kedveskedni szeretne. Szóval igen, örülnék neki. De pont a gesztus miatt ugyanígy viszonyulnék egy csokihoz, bonbonhoz, vagy akármi pici kis aprósághoz, ami figyelmességre utal. Ami viszont konkrétan a virágot illeti, randin, ha elmegyünk valahová, sétálunk vagy beülünk egyet sütizni, kávézni, akármi, akkor - annak ellenére, hogy a gesztus jól esne - annyire nem örülnék egy virágnak, mivel akkor azt végig cipelni kell, kényelmetlen/kellemetlen tud lenni, nem tudom csak úgy eltenni, mint mondjuk egy csokit.
2017. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!