Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok, nők szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok, nők szeretnek még virágot kapni?

Figyelt kérdés

Hosszú-hosszú évtizedeken át a nők meghódításának egyik alapvető eszköze volt a virág, mára ez megváltozott. Persze sokuknál ma is nyerő, főleg, ha jól van időzítve, de gyakran halljuk ma már, hogy "Virág? Hagyjál már!" meg "Jaj, de nyálas..." és hasonlók. A modern nő szépen-lassan megfoszt minket egy újabb lehetőségtől, ami által közelebb kerülhetnénk hozzájuk.


Működik ma még a virág "varázsereje" a nőknél? Hölgyek, várom a válaszokat. El lehet még ma is jutni vele a szívetekig?


Ja, és még annyi: aki nem szereti a virágokat, az hogy reagálja le pl. a Nőnapkor kapott virágcsokrokat? Felragaszt egy műmosolyt, közben meg magában "puffog", vagy hogy működik ez?:)



2017. máj. 15. 13:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen a virág sokkal nagyobb kuriózum volt mint manapság.Most már nem számít nagy dolognak,de azért a legtöbb nő kedves gesztusnak tartja ha a pasi meglepi vele. De hódításhoz ennél több kell és az nem vehető meg pénzért. Pl. kedvesség, hűség ,stb. Nekem ez a véleményem .
2017. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

Sokan vagyunk, akik még örülnek egy ilyen gesztusnak. Meg igen, vannak az elférfiasodott, flegma nők is, akiknek egy ilyen gesztus az nyálas, meg azok is, akik ilyen a ló másik oldalára átesett social justice warrior-ök (ne virágot adjál nekem nőnapon, sőt ne is köszönts fel nőnapon, mert az egy nőellenes ünnep blablabla)... de sztem ez ritkább.


De az megint más kérdés, hogy csak azért nem fogok senki nyakába ugrani, mert virágot ad. Passzoló életstílus, életszemlélet, fizikai vonzalom, szimpátia így is kell hozzá. (most egyébként pont van párom, nem ismerkedési szándékkal írtam ezt le mind :D)


Ha meg vki effektíve nem szereti a virágot (nem feministáskodásból meg menővagánycsajvagyokoskodásból), az, ha normális, akkor megköszöni a csokrot, de elmondja, hogy legközelebb másnak jobban örülne, mert nem szereti a virágokat, jobb esetben kulturáltan meg is indokolja (van, aki pl. csak a vágott virágot nem szereti környezetvédelmi okokból és sorolhatnám).

2017. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki, ha egy férfitól virágot kapnék.

Párom valamiért nem vesz nekem, pedig tudja, hogy jólesne.

2017. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Kislány korom óta gyűlölöm a vágott virágot, szóval nálam abszolút nem nyerő. Még a cserepes hagyján, egyszer kaptam egy kaktuszt, azt például nagyon szerettem, de levágni egy növényt azért, hogy pár nap alatt elrohadjon a vázában.. áh, nagyon nem szipmatikus, engem nem lehet vele megnyerni.


Természetesen ha ezt valaki nem tudja és meglep vele, akkor udvariasan elfogadom, nem fogok puffodni, de ugyanekkor közlöm is az illetővel, hogy legközelebb jobban örülnék, ha nem kapnék semmilyen ünnepre virágot.

2017. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az se mindegy,hogy mi okból kap virágot a nő. ha csak úgy minden ok nélkül mert szereti az másabb,mintha a sablonos nőnapra kapná.
2017. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én szeretnék meglepődni néha 1-1 random szál virágnak. Nem vagyok telhetetlen, nem várok csokrot, de a férjem már elfelejtette, hogy ennyivel le lehetne kenyerezni.
2017. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Igen is, meg nem is.


Szóval szép gesztu meg minden, de nem akarom egész randin lefoglalni a kezem egy virág fogdosásával 😃


Egyébként is a virág az a növény nemiszerve, tehát olyan, mintha egy méretes dákót adnál.. persze ez már csak vicc :)

2017. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4%
Nekem nem kell virag. Nem leszek attol boldogabb ha megolsz egy novenyt ami par nap utan ugyis a kukaban vegzi.
2017. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, kivéve az első randin.
2017. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a virággal fog eljutni a szívemig, ettől függetlenül mivel egyébként is szeretem a virágokat, azért nem dobnám ki az ablakon.

Szép gesztus, de szerintem nincs több jelentősége, mint bármilyen más ajándéknak. Az ajándék értékét nekem az határozza meg, hogy kitől kapom, és hogy tényleg szívből jön.

2017. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!