Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok, nők szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok, nők szeretnek még virágot kapni?

Figyelt kérdés

Hosszú-hosszú évtizedeken át a nők meghódításának egyik alapvető eszköze volt a virág, mára ez megváltozott. Persze sokuknál ma is nyerő, főleg, ha jól van időzítve, de gyakran halljuk ma már, hogy "Virág? Hagyjál már!" meg "Jaj, de nyálas..." és hasonlók. A modern nő szépen-lassan megfoszt minket egy újabb lehetőségtől, ami által közelebb kerülhetnénk hozzájuk.


Működik ma még a virág "varázsereje" a nőknél? Hölgyek, várom a válaszokat. El lehet még ma is jutni vele a szívetekig?


Ja, és még annyi: aki nem szereti a virágokat, az hogy reagálja le pl. a Nőnapkor kapott virágcsokrokat? Felragaszt egy műmosolyt, közben meg magában "puffog", vagy hogy működik ez?:)



2017. máj. 15. 13:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2. vagyok... a 9-essel amúgy ebben egyetértek. Az kellemetlen, hogy kapsz vmit, és óhatatlanul is úgy érzed, tartozol a másiknak... aztán lehet, hogy nem jól sül el a randi. És szíved szerint nem folytatnád, de ott van benned, hogy de basszus, mégiscsak adott nekem vmit... és ki tudja, ő hogy reagálna erre, úgy gondolja-e, az adósa vagyok. Kellemetlen, bizarr. Elég a 2. randitól kezdve (vagy nőnapon, ünnepnapokon, ha olyan a kapcsolatotok).
2017. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem szeretek.Imádom a gyönyörű virágokat a kertben, réten, parkban , de hervadva a benti vázában nem :/

Cserébe a csokinak vagy különlegesebb édességeknek nagyon örülök :D

2017. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a személyre szabott ajándékoknak jobban örülök. De aki ismer, az tudja, hogy egy szép cserepes virággal nem lő annyira mellé. A vágott virágot nem szeretem nézni, ahogy hervad, szárad.

Régen a virágoknak jelentésük volt, azért örültek talán jobban neki, mert ez is egy kommunikációs forma volt. Ma már ezt a szokást nem nagyon tartják vagy csak halványan. Például a vörös rózsáról azért a legtöbben még tudják, hogy felér egy szerelmi vallomással.

2017. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nőnapkor olyan kötelező jellege van, és az Aldiban is osztogatnak, tehát semmit nem jelent. Ha valakivel már évek óta együtt vagyok, elfogadom, bár akkor az illető már tudja, hogy nem szeretem. Idegentől meg s.ggnyalás.


Én inkább veszek földet meg magokat, ültetni jobban szeretek.

2017. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy volt olyan csaj, aki nagyon örült a virágnak, másik meg csak annyit mondott: "Ezt meg minek kellett?", volt olyan aki letette maga mellé és ott is hagyta, úgyhogy elég változó a hozzáállás. Nos, azóta csak Anyu kap virágot tőlem minden május elején. Első randin semmiképp se vigyél, másodikon legfeljebb egy szálat, az nem túl nagy befektetés, ha netán rosszul fogadnák...
2017. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Igen, én szeretek:)

Szerintem a kapcsolat elején, ha egy nő kap bármiféle kis ajándékot,akkor már el tudja képzelni, hogy az illető komolyabban gondolja az ismerkedést,kapcsolatnál pedig jól esik, hogy gondol rám és szeretne meglepni:)

2017. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Igen, én nagyon szeretek virágot kapni.

Sosem "puffognék" érte és még életemben nem éreztem azt, hogy ez nekem kellemetlen lenne (mert fogni kell vagy mert viszonozni kell, ahogy itt előttem írták).

Egy kedves gesztusnak gondolom egy férfi részéről, aki örömet szeretne okozni nekem.

Értékelem és örülök neki.

Akkor is, ha valamilyen alkalomra kapom, akkor is, ha egy párkapcsolatban spontán meglepetésként.


Számomra fontosak az ilyen jelzések, apró ajándékok, gesztusok is, természetesen egy jól működő kapcsolatban nem csak egyoldalúan (nyilván én nem virággal kedveskedek).


Megtisztelve érzem magam, boldoggá tesz, lovagiasnak, udvariasnak tartom.


Az eddigi párkapcsolataimban, illetve a házasságom alatt is teljesen megszokott és normális volt, hogy a partneremtől/férjemtől kapok virágot és nagyon kedves dolognak tartom.

Kár, hogy egy ideje nélkülöznöm kell ezt, mert nem élek párkapcsolatban.

(35+ nő vagyok)

2017. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Életemben nem kaptam még soha, senkitől virágot (ballagást leszámítva, ugye), kivéve most, nőnapon, férfitól. Elpityeredtem magam, úgy meghatódtam, és úgy örültem. Igen, értékeljük!!!
2017. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, értékeled.


Olyan jó lenne, ha mindenki egyes számban beszélne. Én/engem/nekem/rám.

2017. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ahogy a 7-es írta, sétálós randin elég hülyén veszi ki magát. Ha már hozzám jön a pasi, akkor semmi gond vele.
2017. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!