Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti komolyan tudnátok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan tudnátok venni egy olyan 40 éves pasit, aki még mindig "fiatalnak" érzi magát, és a bulizásból él?

Figyelt kérdés

40 éves kereken. Nincs gyereke, soha nem is volt nős. Abból él, hogy járja a fesztiválokat szerte az országban és küldözgeti a félénk fiatal srácokat pénzért, hogy leszólítsanak le nőket ilyen fesztiválokon, különböző nyitás technikákat tanít, tippeket és trükköket ad a csajozásban, sokszor ő maga is megnyit csajokat és bemutat egy-két ilyen érintéstechnikát. Néha előadásokat tart a csajozásról lúzereknek zárt ajtók mögött.

Pénze van valamennyi, bár nem tudni mennyi. Nyilván egy ilyen embernek sikeresnek kell mutatnia magát, (mert senki nem fizetne egy csóró senkinek, hogy adjon neki bármiben is tanácsot az életben), ezért azt állítja magáról, hogy többszörös milliomos cégvezető, de én láttam múltkor a kocsiját, és hát nem egy gazdag ember kocsija. Nagyon régi már, igaz nem egy hagyományos modell, hanem ebből is egyéniséget akart kihajhászni a kocsi típus választásból, de már egy régi autó, pár százezer, max 1 millió forintnál biztos nem ér többet.

Külsőleg szerintem előnytelen, 170cm, kopasz, pocakos, arcra is ha nem is csúnya, mert nem csúnya, de átlagos. Nem mondható jóképűnek.

Lakhatásáról annyit, hogy egyedül él és macskát tart. Nem tudni, hogy saját lakásban vagy bérli.


Egy ilyen pasi nektek kellene csajok? Ha igen, komoly kapcsolatra (esetleg házasságra is), vagy alkalmi kalandra?


2017. máj. 8. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

sajnos igen. kelendőek. a 20 as csajok buknak az ilyen csáveszokra.

pénz legyen ennyi a lényeg.

2017. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, kellene. Miért is ne?
2017. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha tényleg érti a dolgát, meg jófej lenne, és be is jönne külsőre, akkor kellene. Ha kapcsolatra nem is kéne, szexre simán jó lenne, mert bejönnek a 40-es pasik.

L/21

2017. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ugye nem mondjátok komolyan,hogy ilyen pasi kellene Nektek csajok?Hogy komoly kapcsolatra, vagy házasságra?Na ne már! Még alkalmira sem.


Mi az ami miatt vonzónak találnátok?

Külsőre előnytelen, vélhetőleg anyagilag se stabil...egzisztenciája nincs,csak él bele a világba.


Hátam közepére se egy ilyen pasit!

2017. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Mit kéne rajta komolyan venni? A "levegőnek nézem" kategória.
2017. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hátam közepére sem kéne. Szanslmas egy pasi.
2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bottal se! Pedig én már nem vagyok az a nyeretlen 20 éves, aki bátran válogathat.
2017. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Brühahahh...nyihaha ...haha hehe...XD


Ekkora senkiházi pancser- lúzer...

-másokat lehùzó -idióta pi-csákról bugyit ledumáló xarul kinéző csoró áthúzott nulláról még nem hallottam.


Itt ezt is meg lehet találni .....



Ehhez képest a "Jaguar meg a legrosszabb Gentlamen " -itt az oldalon....XD.

2017. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nicholas Victornak hívják esetleg az illetőt? :D
2017. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!