Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves koráig mondható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koráig mondható egy férfiről, hogy fiatalnak számít és még találhat barátnőt magának, ha eddig nem ment?

Figyelt kérdés

22 évesen akkora béna vagyok, hogy nem tudok "összeszedni" egy csajt sem. ezt tényleg idézőjelben írtam, nem csak 1-2 éjszakára kéne, hanem normális kapcsolat, ami úgy a fiatalok életében van.


Úgy érzem, hogy kifutottam az időből és már nincs lehetőségem barátnőt találni.

Egyetemen tanulok, csakis a tanulással vagyok elfoglalva, egyszer nem voltam bulizni. Mondhatjuk, hogy totális belefásultam.

De mi lesz, ha 24 évesen meglesz a diplomám, nem lesz semmim. Nem fogok ugyan így kelleni egy lánynak sem.


2016. jún. 12. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

26 evesen is fiatal leszel meg. Sportolj sokat , h jo bőr maradj!

N

2016. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 35 fölött kezdenek romlani az esélyek. Az én párom pl. 32 volt, amikor összejöttünk és bár nem én voltam az első nő az életében, nem volt előttem olyan kapcsolata, amelyikben tényleg terveztek volna együtt hosszú távra.
2016. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy 35 felett sem kell felkötnöm magam, mert 35 évesen ment szét egy marha hosszú kapcsolatom, és még nem tervezem lehúzni a rolót :)
2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, én már ennyi idősen is leginkább feladnám... :/
2016. jún. 12. 21:45
 5/5 anonim válasza:
Még 40 felett is találhatsz; amugy meg azok a legjobb pasik !!!
2016. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!