Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rossz ma fiatalnak lenni?

Figyelt kérdés

Társkeresési szempontból, de akár társasági élet szempontjából is.


26 éves férfiként iszonyatos helyzetben vagyok.

Társat találni a velem egykorú, vagy 4-5 évvel fiatalabb nők közül lehet.


Azonban ez a korosztály egyszerűen katasztrófa. Nem csak a nők, hanem a férfiak is. El tudom képzelni, hogy mennyi idióta férfitársam lehet. Mivel nem férfit keresek, hanem nőt, ezért a nőkre nagyobb a rálátásom.


Azt tapasztaltam, hogy ma egy normálisan viselkedő, értelmes lány alig van, vagy jóformán nem is létezik.

Kizárólag a buta, primitív,üresfejű, vagyont előtérbe helyező, bizonytalan, határozatlan "libákat" látok, akiknek egyetlen céljuk van: minél jobban nézzek ki. Szinte alig van nő, akivel el lehetne beszélgetni. Igen, nyilván a fesztiválozás is egy téma, arról is lehet és kell is beszélni, de az én igényeim nem ilyenek.


És ez nem a a múltbéli randizós tapasztalatom, hanem az a pool, amiből meríteni lehet: ismerősök, volt egyetemi évfolyamtársak, tágabb közösségek stb.


Valami nagyon megváltozott a világban, és nem értem, miért. Miért jó ilyennek lenni.


Valaki látja ugyanezt rajtam kívül, vagy csak én vagyok nagyon rossz helyen?


2016. júl. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A tendencia ez. De még mindig vannak normális csajok. Ha őket nem látod, veled van a baj!
2016. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem így látom. Lehet rossz helyen ismerkedsz. Próbál olyan helyen ahova jársz. Biztos van hobbid. Én lőni járok, teniszezni, lovagolni, stb. Ismerked olyan helyeken ahol a szabadidődet töltöd.


23 éves nő vagyok és vannak komoly, intelligens barátaim.

2016. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg unintelligens ember van, nyilván könnyebb az ilyen embereket befolyásolni, szóval az egyéniség, saját gondolatok ma már nem számítanak "menő" dolognak.


Persze kivételek mindig is voltak és lesznek, szép számmal :) Nem áll be mindenki a sorba, szóval még ha nehezen is, de lehet találni megfelelő párt :)

2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt a tendenciát látom. Direkt messziről kerülöm a bulikat, klubokat, diszkókat, koncerteket meg a többi ilyet, próbálom eleve kizárni az ostoba libákat. De a korosztályom katasztrófa! Emiatt 30 alatti nővel még nem is volt dolgom...

Az értelmes, kulturált, de nem beképzelt nők nem léteznek. A döntésképtelenség pedig valamire elemi erővel jellemző a legtöbbre...

Van aki tőlem kérdezi meg, hogy Ő mit egyen a kínaiban, mert ennyit sem tud eldönteni!


25/F

2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem mai fiatalnak rossz lenni, hanem hülyének.

Miért nem olyan helyen ismerkedsz, ahol nagyobb az esély, hogy értelmes lányt találsz?



Az a baj, hogy a sikertelenséget bármire rá lehet fogni.

Az összes lány hülye, a szomszéd kutyája rám ugatott, magas a levegő páratartalma, Ronaldo mellérúgott, 2 centit nőtt a fű, stb.


El kén azon is gondolkozni, hogy te biztos mindent jól csinálsz-e a párkeresés terén...

2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"El tudom képzelni, hogy mennyi idióta férfitársam lehet."


Eltudom képzelni mekkora idióta lehetsz ilyen szöveggel.

2016. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!