Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel mostanában elég jóban vagyunk, néha eljárunk kávézni meg hasonlók. Ő nemrég próbált összejönni egy sráccal, aki friendzoneolta. Én pedig most menekülök ki egy nagyon rossz kapcsolatból, ahol kihasználtak és folyamatosan átvertek. Csak sajnos nagyon félek az egyedü léttől, mert depressziós leszek, ha sokáig nincs valakim és ezért általában nagyon sokáig bent maradok bármennyire is nem megy a kapcsolat,

Előre is köszönöm :)



2017. máj. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a lányt, meg a párkapcsolatod, mert csak be fogod szopni. Keress egy olyan csajt aki nem rak tartalékba addig amíg a friendzónból próbál kitörni és ha nem jön össze, jó leszel te is.

30/f

2017. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első tökéletesen megfogalmazta, és nagyon jól látja a helyzetet:) én még annyit tennék hozzá, hogy botrány amit írtál, hogy jaj én depressziós leszek ha nem vagyok kapcsolatban...na ez az igazi probléma, ezen kéne változtatni. Pszichológus, önismeret..
2017. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ugy élni,hogy nem egy kapcsolattol függsz. Szépen epitsd az eleted,foglalkozz magaddal,a baratokkal.

A lánnyal meg max maradj haveri szinten ha epp mindketten akarjátok,es majd idővel ugyis kiderül mi lesz belőle.

2017. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A friendzone-és csajok problémások, próbálj ki egy nonezone- sat, velük tiszta lappal indulsz...
2017. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Akkor lesz majd nyeregben, ha a boyfriendzone-ba sorolja a csaj:)
2017. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány lelki szemetesládája éppen. Ha talál magának valakit aki dugni fogja akkor már nem fog rászorulni a társaságodra. Ne alázd meg magad azzal hogy eljársz kávézni vele és kedve szerint rabolhatja az idődet. Ha legközelebb hívna valahova, találj ki valami gagyi hazugságot és ne menj. Majd leesik neki, hogy mi a helyzet és hol a helye.
2017. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál, de gyógyszerek felírásán kívül nem csináltak semmit és a gyógyszerek se segítettek. Sőt ha szedném még mindig őket nem tartanék még itt se ahol most vagyok.

Még vele nem volt szó róla, hogy legyen köztünk bármi főleg mivel barátnőm volt. De többszőr elhívtam én is őt kávézni és mindig azonnal jött is.

2017. máj. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!