Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyivel könnyebb (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyivel könnyebb (vagy ennyivel más) az életük a nőknek a mai világban?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés arról szól, hogy egy pasinak milyennek kell lennie és/vagy mennyi pénzt kell keresnie, milyen egzisztenciájának kell lennie, hogy egyáltalán szóba álljon velük egy nő.

Na most, olyan kérdést még nem is olvastam, hogy egy nőnek milyennek kell lennie, és mennyi pénzt kell keresnie hogy pasija lehessen. És az életben is azt tapasztalom, hogy egy nőnek semmit nem kell nyújtania és semmivel nem kell rendelkeznie ahhoz, hogy párkapcsolata legyen. Mindent a pasinak kell nyújtania. A megélhetést, a biztonságot, a vonzó külsőért sokat kell gyúrniuk, a nőknek csak annyi a dolguk, hogy ne hízzanak el (persze a férfinak sem szabad elhíznia). De már a mai világban a molett, "teltkarcsú" hölgyeknek is van bőségesen választéka férfiakból. Fordított esetben, egy elhízott férfi meg senkinek sem kell például.


A mai világban miért ennyire egyszerű a nőknek, és miért ilyen nehéz a férfiaknak?


2017. ápr. 28. 14:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

Igen, általában férfiak részéről én is látom az ilyen kérdéseket.


Nők részéről is van, csak azok specifikusak, pl. "összejönnétek olyan nővel, aki nem akar gyereket/nem főz/rövid a haja.

Nem egybehangzó igenek a válaszok, tehát a férfiaknak is vannak elvárásaik, csak ők ezt alapnak veszik.

2017. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
71%

#18

Rugózhatunk még ezen. Nem mi, hanem te honnan közelíted meg a kérdést. Én nem kategorizáltam a nőket, annyit írtam, hogy általában a nőknek nincs akkora elvárása a külső terén, mint itt írják. Ha valós lenne, amit itt sokan írnak, akkor csak a jóképű férfiak élnének párkapcsolatban. Ami, ha körbenéz az ember a környezetében, látható, hogy nem így van. És, mint írtam, ez fordítva is igaz, még a jóképű férfiak sem kizárólag a külsőt nézik. Nyilván mind a két nemnek vannak olyan képviselői, akiknek extra magas elvárásai vannak, de nem ez az átlag. Nem hiszek abban, hogy lennének szintek, pontosabban vannak, de átjárhatóak, nem csak a szép a széppel, átlagos az átlagossal, csúnya a csúnyával... stb. Én nem ezt látom a való világban. Az meg, hogy bárki-bárkivel "beéri", ez olyan degradáló. Akit te csúnyának látsz nő/férfi, másnak maga az álom, és nem, nem azért, mert maga is csúnya és beéri vele. Az én férjem nem jóképű, és nagyon mérges lennék, ha valaki azt mondaná, hogy én csak beérem vele. De akivel vagyok olyan viszonyban, hogy véleményezhetné a kapcsolatunkat, az ismeri őt is, engem is, így meg se fordulna ilyen a fejében.

2017. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

"Na most, olyan kérdést még nem is olvastam, hogy egy nőnek milyennek kell lennie"


Nem? Tényleg nem? Haha! Én már igen!

Ráadásul itt.

A pasik jelentős százaléka írta már itt, hogy a csajnak legyen (idézem) "C-s vagy annál nagyobb melle, derékig érő haja, kerek, feszes, nagy popsija".

És ez nem kamu! Majdnem minden 3. srác ezt válaszolja itt. Akkor miről beszélünk?

Lásd meg a fától az erdőt!

Pl. egy nagy mellű lány és egy kis mellű lány közül mindig a nagy mellűt nézik meg hamarabb, még ha arcra rondább is.

2017. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%
Azt én erősen tagadná, hogy egy férfinak könnyebb munkát találnia. És, hogy előnyben van a nőkkel szemben. Manapság ez nagyon nincs így.
2017. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

#17 igen a nők valóban alul maradnának rengeteg dologban, egyet is értek sok mindenben, viszont szociális dolgokban többszörösen leköröznének minket. Mi férfiak sokkal jobbak vagyunk akármilyen logikai dologban, és még a szociális helyzeteket is logikailag talán jobban ki tudjuk fejteni, de egy intellingesebb nő ha rád néz egyből tudja hogy mit érzel, és hogy mi esne jól neked stb., míg neked lehet hogy össze kell raknod, hogy ha ezt mondja akkor lehet hogy nem is arra gondol, hanem valami másra, meg ilyenek.. Mind testbeszédből mind hang, gesztusok stb. egy instant képet ki tudnak alakítani rólad. Az a sok tízezer évnyi gyereknevelés, törődés, odafigyelés ezt nagyon keményen beleégette a nőkbe, lehet hogy ezért is vagyunk mi okosabbak a nőknél, mert mi mindig startégiáztunk, stb. az viszont biztos, hogy fizikai erőfölényünk volt, ezért ők nem mehettek vadászni, ahol pedig logikára is szükség volt, később pl a háborús stratégiák stb.


Viszont az hogy ezt az evolúciós kódoltságot megpróbálják felborítani a nők szerintem nagyon nincs rendjén. Most már a nők is akarnak "vadászni", mikor ugyanúgy nincs meg az a mentális erejük hozzá, emellett még anyák is akarnak lenni, jó szeretők is stb. és maguk lábára szeretnének állni, nem hagynak semmit a férfinak. Nekik rengeteg választásuk van, lehetnének csak jó szeretők, lehetnek karrieristák, lehetnek jó anyák, egy férfinak viszont muszáj melóznia, muszáj eltartania a családot, muszáj kezdeményezni ha boldogok akarnak lenni. Ami addig okés is hogy ezeket mind lehet szeretve csinálni, és boldognak lenni, csak az a helyzet, hogy nekünk sokkal kevesebb választásunk van, és sokkal többet kell cselekednünk, úgymond kockáztatnunk, ezért is élnek kevesebb ideig a férfiak szerintem, mert sokkal stresszesebb életvitelt folytatnak mint a nők. És errefel még hogy a párkapcsolatban is tökéletesen kell funkcionálni, mert a csajszi már hisztis ha késel hazamenni.:D


Nem azt mondom, hogy könnyű a nőknek, de könnyebb az élet, viszont mégis sokkal nagyobb hisztit meg fesztivált csapnak maguk körül mint a férfiak véleményem szerint. A sok veszélyforrás igaz hogy több adrenalin, meg több életélvezet lehet a férfiak számára, de több probléma is, és több stressz is. Ezt már a nők is választhatják, ha szeretnék, de ők többnyire választhatják, és nincsenek rászorulva, csak keresnek egy átlagosan kereső hapsit segítenek otthon és ennyi. Nagybátyáméknál ez van, a csajszi csak otthon ül egész nap, mos főz takarít, gyereket nevel, míg a csávó kidolgozza a belét és ugyanúgy besegít otthon is. 10-15 év házasság után döntött(hangsúly ezen a szón) úgy, hogy ő is fog dolgozni, mert jól jönne egy kis plusz pénz ehhez meg ahhoz. Nem mondom, hogy a nők néha nincsenek erre rászorulva, mert ismerek olyan 2 gyerekes anyát aki reggeltől estig csak dolgozik, hogy eltartsa a 2 gyerekét, de sokkal több választásuk van.:D


Emellett én tisztelem, szeretem a nőket, meg rengeteg öröm forrása ők a férfiaknak a szexen kívül is, illetve most már egyre inkább hasznosabb tagjai is a társadalomnak(főleg a szórakoztató iparban, és nem a testi vágyak kielégítésében dolgozó nőkre gondolok), meg a világnak, de pl kényszerből ők nem fognak bányába vagy gyárakba dolgozni, miközben a feminizmus kiköveteli magának a nemek közötti egyenlőséget.:) Az hogy rongyként bánnak a mai világban egy nővel, azért az egyetlen felelős a nő maga, mert hagyja, miközben milliónyi lehetőség közül válogathatna, pl hogy erősíti a mentalitását. Ők akarták ezt, egyék meg, ne rinyáljanak a mentális instabilságuk miatt, mert az nem a férfiak hibája, maximum a 10-100ezer évvel ezelőtti férfiaké.(és ki tudja, hogy ők akarták-e ezt így, hoppá hoppá:D) Ha egyenlőként akarják hogy kezeljék őket, akkor a mentális instabilságuk miatt se rinyáljanak.:)


De tényleg abszolút tiszteletem a nők iránt, én sose voltam lekezelő velük, meg mindig is úgymond felnéztem rájuk sok dolog miatt meg ilyesmik, csak zavar, ha arról beszélnek, hogy a férfiak mennyire elcseszik a világot, akik amúgy sokkal racionálisabb lények mint a nők, tehát sokkal okosabban rakják össze a világot mint ahogy a nők csinálnák. A nők lehet hogy mindenkivel foglalkoznának a társadalomban, minden egyes embert egyenlőként kezelnének, amivel nincs is baj, csak lehet hogy már pár ezer éve kihalt volna az emberiség. Nem azt mondom, hogy a kooperáció nem hajtaná előre az emberiséget, de logika szempontból pont hogy nem a kooperáció hanem a jobbnak lenni akarása az ami idáig eljuttatta a civilizációt, tehát a sok háború meg miegymás.



Véleményem szerintm nem is a nők vagy a férfiak a rosszak, vagy jók, mindkettő félben van mindkettő, sokkal inkább az ember típusától függ. Pl vannak olyan semmitérő nők, férfiak akik csak rombolják a társadalmat, saját magukat és a környezetüket is, illetve vannak olyan nők és férfiak akik építik, segítik, támogatják és emellett élvezik is. Az hogy melyik nemnek a könnyebb az meg majdnem hogy mindegy, mivel ha mindkettő élvezi, akkor semmi probléma nincs.



Na de mindegy is, nem is akartam ide ennyit írni.:D

2017. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A nők bárhova mennek, bármit szeretnének csinálni, nem tudják elkerülni, hogy ne kapjanak valami beszólást, udvarló gesztust, stb. a kinézetük miatt. Te nem tudod elképzelni milyen az, amikor csinosabban öltözöl és emiatt a suttyó építőmunkások fütyülnek, vagy hangosan elmondják a szexista véleményüket rólad, hogy mit tennének veled az ágyban. Te nem tudod elképzelni, milyen úgy utazni vonaton, buszon, hogy sokszor a melléd ülő, veled egy fülkében lévő pasi végignéz a szemeivel, csorgatja rád a nyálát és egyből ismerkedni akar veled, miközben neked semmi kedved hozzá és csak utazni szeretnél nyugodtan. Amikor nem tudsz anélkül leülni egy padra, hogy ne lebegjen a szemeid előtt annak a lehetősége, hogy valaki melléd üljön és megint csak elkezdjen ismerkedni veled. És állandóan arra vagy kényszerítve, hogy visszautasítsad ezeket az ajánlatokat. Ha kedvesen csinálod, belefáradsz, ha nem veszel róluk tudomást, a bunkóbbja beszól.

A férfi főnökökről pedig nem is beszéltem, mikre képesek.


Még mindig úgy gondolod, könnyebb a nőknek az élete?

2017. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%

26-os a férfiak kb 90% a nagyon-nagyon boldog lenne ha a nők folyamatosan ajánlatokkal bombáznák őket és meg akarnának velük ismerkedni közelebbről..Szóval a problémádat -ha úgy vesszük -nehéz megérteni.


Mellesleg a "csinosabban öltözött" azt jelenti a nőknél hogy túlhangsúlyozzák a női szexuális jegyeiket magyarán csöcs ki , segget is alig takaró szoknya, tűsarkúban billegetés, smink -pillázás rúzsocska meg ami kell az összes praktika amire egymást is okítják .Természetesen maguknak is azt hazudva ,hogy nekik így a kényelmes . Tehát felveszik a "tüzelő szuka" pózt .Megtehetik ,joguk van hozzá ,ez nem kétséges .De ne csodálkozzanak ha erre a kanos férfiak ugranak és bepróbálkoznak ki ki a maga értelmi és stílusszintjén,van aki durvábban beszól, van aki udvariasan randit kérve próbálkozik. Lehet ez ellen ágálni kalimpálni egy életen át,de ez egy természetes válaszreakció és nem is fog változni.Hatás ellenhatás.


A gonosz férfi főnökökről meg annyit ,hogy a nők igen nagy százaléka pontosan tudja hogy lehet jobb pozíciót ,jobb állást ,magasabb fizetés stb kiügyeskedni csupán szexualitásuk bevetésével és a férfiak manipulálásával. Gondolom megvan a kép mikor a miniszoknyás nőcske álldogál a lyukas kerék mellett az országúton pucsítva és 3an állnak meg neki segíteni 2 perc alatt. Ezt egy férfi nem tudja megtenni, ott a valódi tudás sokkal jobban számít, magukra vannak utalva ,a nőknél gyakran elég egy teljes sikeres élet leéléséhez egy formás fenék megléte.

2017. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27-es: végül is igazad van abban, amit leírtál, hogy vannak olyan nők, akik kihasználják az adottságaikat vagy akár vissza is élnek vele. Csak könyörgöm, ez az általánosítás ne legyen már, amit itt sokan csinálnak, hogy MINDEN nő ilyen, mert ez viszont nem igaz. Sokan vagy nem néznek ki elég jól ehhez és szimplán ezért, sokan meg hiába néznek ki jól, akkor se így akarnak érvényesülni, ők meg azért. Tehát nem hinném, hogy pl. minden jól kereső, jó állással, jó autóval, lakással rendelkező nő csak a p.nája miatt tart ott, ahol. Azért talán vagyunk egypáran, akik az eszünket is használjuk és mondjuk önerőből érünk el dolgokat.
2017. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%
Igen is munkakeresésben is könnyebb sok nőnek a dolga: Az irodai melók 90%-át nők töltik be, a HR-esek is nők, akik ráadásul elég jól keresnek, de elég sok vállalkozó csajról is hallottam már, meg ismerek is ilyeneket, ők szintén elég jól keresnek, annyit, amennyit sok férfi szivesen keresne, ha tudna...
2017. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

,"a nőknél gyakran elég egy teljes sikeres élet leéléséhez egy formás fenék megléte."


Akkor sanszos, hogy én nem leszek sikeres az életemben pedig nő vagyok. Hoppá. :D

2017. ápr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!