Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a férfiak külsejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a férfiak külsejében a haj a legfontosabb? Jó nagy hülyeség, vagy igaz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kopaszokat ;)
2017. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Félig már kopasz, 5 év és tar kopasz lesz :D :D

Nem zavart eddig sem...

2017. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, az osszhatas a fontos. Mondjuk teny, hogy kopasszal nem randiznek.
2017. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom gimis kora óta (közeli hozzátartozó halála) kopaszodik, olyan öregesen. Először fura volt egy kicsit, de egyáltalán nem számít.
2017. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Úgy fogalmaznék, hogy az EGYIK legfontosabb. Például én nem járnék raszta hajúval. Nekem egyszerűen nem tetszik. Tudom, hogy tisztítják rendesen, nem az a bajom. Nekem egyszerűen nem tetszik. De igazából egyáltalán nem tetszik a valóban hosszú haj. De például attól még nem jönnék össze egy amúgy igénytelen külsejű pasival, csak mert rendben van a haja. Szóval az egyik fontos tényező.
2017. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy 20 on éves nőnél még fontos, hogy legyen haja (ne hosszú) egy férfinak. 30 felett ez már nem lényeges.
2017. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os, ezt a hülyeséget.
2017. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb nő előnybe részesítí az átlagos rövidhajú férfiakat.


Kb annyian gerjednek kopaszokra, mint férfiak a kövérnőkre.


A hosszú hajjal kevesen békülnek ki, a rasztával még kevesebben.


A 30as is inkább hajast választana, 2 teljesen egyforma ember közül, hacsak nem kopaszfan volt huszonévesen is.


A kopaszodó férfiakkal mindenki ki tud egyezni. Ha van hajad, ne nyírd le kopaszra, hanem vágd rövidre.

2017. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a haj, hanem a magasság a legfontosabb a nőknek a külső tekintetében. De azt hittem ez mindenkinek evidens, ezek szerint mégsem. A haj csak sokadlagos szempont olyanok mögött, mint a testalkat, arcszerkezet vagy akár a normális péniszméret. Utóbbi persze csak később derül ki, de nem véletlen, hogy rengeteg kopasz pasi van párkapcsolatban, ami azt jelenti, hogy azért a szexuális életük is rendben van és a csaj el tud vonatkoztatni a kopaszságától.
2017. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ... az ilyen felnyírt ecsetfejűekkel, zselézett hajúakkal, kontyba fogott hajuakkal a fejük tetején, nem kezdtem volna soha. A kopaszság nem zavar különösebben. Randiztam már kopasz pasival. Ha kopaszodik akkor már tolja le picire a maradékot is:)Kevésbé feltűnő a kopaszodás úgy.

A férjemnek pl rövid, 1,5 centis sűrű, erős sötétbarna haja van, kezd őszülni már egy picit.:) Nekem egy férfi külsejében 2 nagyon fontos van. Az egyik az arc, a másik a magasság.

2017. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!