Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyivel könnyebb (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyivel könnyebb (vagy ennyivel más) az életük a nőknek a mai világban?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés arról szól, hogy egy pasinak milyennek kell lennie és/vagy mennyi pénzt kell keresnie, milyen egzisztenciájának kell lennie, hogy egyáltalán szóba álljon velük egy nő.

Na most, olyan kérdést még nem is olvastam, hogy egy nőnek milyennek kell lennie, és mennyi pénzt kell keresnie hogy pasija lehessen. És az életben is azt tapasztalom, hogy egy nőnek semmit nem kell nyújtania és semmivel nem kell rendelkeznie ahhoz, hogy párkapcsolata legyen. Mindent a pasinak kell nyújtania. A megélhetést, a biztonságot, a vonzó külsőért sokat kell gyúrniuk, a nőknek csak annyi a dolguk, hogy ne hízzanak el (persze a férfinak sem szabad elhíznia). De már a mai világban a molett, "teltkarcsú" hölgyeknek is van bőségesen választéka férfiakból. Fordított esetben, egy elhízott férfi meg senkinek sem kell például.


A mai világban miért ennyire egyszerű a nőknek, és miért ilyen nehéz a férfiaknak?


2017. ápr. 28. 14:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
33%
2017. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%

"A külső terén is sokkal elfogadóbbak a nők, mint itt gondolják, elég csak körbenézni az utcán. Én egyáltalán nem úgy látom, hogy csak a kigyúrt jóképű férfiak lennének párkapcsolatban... "


A nőket senki sem kényszeríti, hogy a külsejüket hangsúlyozzák. Önként teszik, és ha szerintem rosszul is, attól még szívük joga. Ha nem tennék, és nem nézne ki a nők 80%-a úgy, mintha egy kozmetikai reklámból lépett volna ki, akkor vélhetően nagyobb lenne a szórás és ennek eredményeképp az elfogadás is.

2017. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
Néha nem ártana felállni a gép elől és szétnézni a világban. Előnytelen külsejű férfiak mellett is mennek nők, csak azokra sokan rá se néznének, mert szintén nem túl szépek. És a nők 80%-a se egy kozmetikai reklám, max a neten meg a tv-ben.
2017. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%

"A külső terén is sokkal elfogadóbbak a nők, mint itt gondolják, elég csak körbenézni az utcán. Én egyáltalán nem úgy látom, hogy csak a kigyúrt jóképű férfiak lennének párkapcsolatban..."


te az utcan a pár nélkül közlekedő hapsikat is megjegyzed, számolgatod????úgy lenn értelme. Amúgy ezek az utcán szexelnek?mert én gyakran kimegyek a bombatestű (gazdag vállalkozó pasijának kacsaforgó palotájában lakó) kolléganőmmel ebédelni, meglehet engem is behúztál strigulaként hogy még egy rosszarcú pasi jó nővel

2017. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
26%

"A hatalommal rendelkező férfiak jelenleg is kizsákmányolják a nőket, kizsákmányolják gyengébb férfitársaikat, a gyerekeket, háborúznak, tönkreteszik a bolygót."


Csakis a férfiak?xd Jesszusom, azért ehhez kell egy csipet feminácizmus

2017. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

7#

Az elején is érdekes pontok vannak, de csak a 27-es pontig jutottam.

Tehát büntetlenül akarsz gyereket erőszakolni???

Vagy szerinted ugyanaz, ha egy 14 éves fiú megdugja a tanárnőt, mint ha egy 14 éves lányt megerőszakol a tanára?


Ez az MGTOW egyébként nagyon hasznos. Önként kivonulnak a szaporodásból a genetikai hulladékok.


Igen, egy nő élete sokkal könnyebb. Legjobb példa erre a szülés: szegény, szerencsétlen apa ott küzd, a pokol minden kínján végigmegy, az anya meg csak vigyorogva fogja a kezét.

Ja... Nem!


Ez az egész ismerkedősdi nem arról szól, hogy legyen kivel baxni, vagy legyen aki eltart. Bármilyen hihetetlen, a szaporodás lenne a cél. A nő esik teherbe, ő hordja ki, ő szüli meg, ő szoptat. A természet cserébe annyi könnyebbséget adott, hogy a férfi kezdeményez és udvarol, mire összehozza a maga kis orgazmusát, amivel mindehhez hozzájárul.

Most meg már ott tartunk, hogy erről is mondjunk le az ilyen életképtelen löttyed kukik miatt.

Na majd akkor, ha minden hónapban menstruáltok!

2017. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
33%

A férfiak dobták be a gyeplőt a lovak (nők) közé és engedtek nekik olcsó pi-na reményében,mert azt gondolták a megértés és a jófejség bejön a nőknek. Csak ez nagy tévedés volt.. Most már késő siránkozni meg kell enni a főztöt.


Mellesleg ha a férfiak magasról letojnák a nőket és valódi ellenfélnek vetélytársnak tekintenék és valóban egyenlőnek őket ,akkor kb nulla esélyük lenne bármilyen lényeges területen. Esetleg az unalmasabb melókban ellennének ahogy régebben is, szövőnő ,konyhás néni takarítőnő ,meg óvodai dadus és háztartásbeli stb.


Érdekes hogy olyankor a nők a médiát a kozmetikai ipart meg a férfiakat hibáztatják mikor az vetődik fel hogy önképzavaruk van és mennyire meg kell felelniük. De mikor megkérdezed őket miért cicomázzák magukat és minek öltöznek bárcásqrvának naponta, akkor arra mind azt feleli hogy hát magamért mert én így érzem jól magam :D Akkor most ki a hülye?

2017. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
69%

#14

Csak hogy én nem írtam, hogy jó nővel... Ezt csak te képzelted oda. Alátámasztva azt a másik szterereotípiát, hogy még rosszarcú, előnytelen külsejű férfi is jó nőt akar kizárólag 😉 Ami szintén nem igaz, jóképű férfiaknak sem mindig álomszép barátnője van.

És igen, az utcán, vagy akárhol együtt látott párokból azért jellemzően el lehet dönteni, hogy barátok vagy több van köztük. Azokról pedig, akiket egyedül látok, nem gondolnám, hogy mind egyedülálló, mert nyilván a többségük nem. Nem vitatom, biztos sokkal több a szingli a 20on évesek között, mint mondjuk csak 10 éve is. De nem gondolom, hogy ez a nemek egymás felé támasztott irrrális elvárásai miatt lenne.

2017. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
7%
18 tehát akkor rögzítsük: a nem jó nők olyan engedékenyek hogy beérik a nem jó pasival is.....de véletlenül sem a pasi engedékeny, lám-lám.... honnan közelítjük meg a kérdést
2017. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%

"Legjobb példa erre a szülés: szegény, szerencsétlen apa ott küzd, a pokol minden kínján végigmegy, az anya meg csak vigyorogva fogja a kezét."


Mivel én nem akarok gyereket, nekem nem teszel szívességet azzal, ha szülsz, sőt. Ellenben hozzájárulsz a Föld túlnépesedéséhez. :) Egyébként meg mifelénk egyetlen nőt sem kényszerítenek, hogy szüljön...

2017. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!