Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez az ára annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez az ára annak, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Egy barátom szerint akkor lenne esélyem a nőknél, ha ezen kritériumoknak megfelelnék

-Vágattassam le a hajam(legyek én is ecsetfejű, pedig jól érzem magam a nagy, göndör, torzonborz hajamban)

-Járjak márkás cuccokban(mégha akarnék se tudnék, mert nincs rá zsetonom, valamint úgyis rühelném azokat a göncöket)

-Szedessem ki a szemöldökömet(nincs összenőve, arra ügyelek, csak ritkítassam meg, pedig nem is nagy, nem ilyen Brezsnyev-szemöldök, tök átlagos)

-Tegyek ki ötszáz képet magamról fb-re, meg instára

-Kenegessem magam mindenféle "férfi" arcpakolással, hogy a "ragyáim eltűnjenek (nem is vagyok annyira pattanásos, mint régen)

-Ne legyek "hiperaktív"(nem is vagyok az, de könyörgöm mi a f...szt csináljak, ha nem bírok egyhelyben ülni egy órahosszá?)

-Ne halgassak rock/metált, ne érdekeljen a hadtörténelem(de, ha egyszer azt szeretem hallgatni, valamint az utóbbi érdekel is? Amúgy sem szoktam másokra ezt ráerőltetni, ha lesz csajom, akkor sem fog zavarni, ha ezek hidegen hagyják)


Mondja ezt ő, aki elég büdös, olyan mint egy meleg(nem vagyok homofób, nyugalom), facebookmániás, büdös szájú. Értékelem, hogy segíteni akar, de rossz helyen kopogtat. Ha ezeken a dolgokat változtatnék, feladnám az egyéniségemet, az identitásomat. Állítólag a csajoknak az olyan hapsik kellenek, akik önmagukat adják. Ha rosszul tudom, valaki világosítson fel, mert ha személyiségemet teljesen fel kell adnom ahhoz, hogy becsajozzak, akkor inkább feladom. Én senkinek a kedvéért sem leszek más valaki.


Ui.: Azért vágatok hajat, 2 havonta, nem kell egyből Bartos szintű hajzatra gondolni...:D


Köszi, hogy elolvastad!😃



2017. ápr. 23. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, tévedsz! 160 leszek augusztusban!
2017. ápr. 23. 20:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Az arcbőröddel törődni nem b.u.zis hanem szükséges. Hányinger egy ragyás, zsíros, ápolatlan arcú ember. Erre adj jobban, senkit nem érdekel hogy már kevesebb a ragyád mint régen. Ne legyen egyáltalán. A többi baromság, nem kell feladnod magad azért hogy valami felszínes picha dugni akarjon veled, ha csak nem olyan nőkre buksz kimondottan. Vannak hozzád hasonló, hozzád illő lányok is.
2017. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De szinte nincs is már pattanásom... Régebben voltam az, akkor sem olyan szinten. Ma már nem is látszik, nem látok. Az igazság az, hogy amikor az voltam, magasról tettem rá, nem izgatott, hogy volt pattan
2017. ápr. 23. 22:10
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem izgatott, hogy volt pattanásom.*


Bocsánat, elnyomtan a gombot!

2017. ápr. 23. 22:11
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem igaz! Elnyomtan.*
2017. ápr. 23. 22:12
 16/17 A kérdező kommentje:
Na, jó! Ez a telefon, elnyomtam*.
2017. ápr. 23. 22:13
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyetlen nő se ér meg annyit, hogy emiatt fenekestül felfordítsd az életedet. Mit nyernél vele? Egy felszínes, végtelenül ostoba energiavámpír nőt, aki pár hónap után ott is hagy a francba.

A nőkkel nagyon elszaladt a nyihaha sajnos, azért tudnak ekkora arccal hatalmas elvárásokat támasztani, mert mindig akad egy-két balek akik zokszó nélkül teljesítik azokat.


18:37, ha nem tetszenek az ilyen kérdések, mi a fszér jössz ide fröcsögni? Más örömöd nincs a hitvány kis életedben, csak az anonim szardobálás? Szánalmas hitvány legalja senki vagy, kaptad a mínuszt, eltakarodhatsz 18:43 haveroddal együtt a halál fszára.

2019. szept. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!